Úvod PR Články Jahôd v Plantexe je stále dosť, príďte si nazbierať

Jahôd v Plantexe je stále dosť, príďte si nazbierať

REKLAMA

Nestihli ste ešte nazbierať jahody? Niektoré jahodoviská už končia, avšak na plantážach firmy Plantex v Borovciach a Bučanoch je stále čo zberať movie Amur. Jahody stále dozrievajú a sú priam ukážkové. Neváhajte si ich prísť nazbierať za výbornú cenu 1,6 eura za kilogram. Plantáže sú cez víkend otvorené v sobotu a potom sa v zbere pokračuje v pondelok Monster's Kids.

IMG_2141_resizeTo, že jahody v Plantexe môžete zbierať dlhšie než inde, je vďaka výsadbe viacerých odrôd a ich správnej kombinácii highest quality on YouTube. Plody tak dozrievajú postupne a vždy máte istotu, že bude čo zberať. Samozrejme, že ak príde nečakané množstvo ľudí, môže sa občas stať, že je potrebné niektorú plantáž zavrieť skôr, to však aktuálne nehrozí 영한 번역기 다운로드. Informácie o otvorení jahodovísk sú vždy vopred zverejnené na webovej stránke spoločnosti mencoder.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Plantáže v Borovciach, len 10 km od Piešťan a pri ceste I tr. č. 61 za obcou Bučany smerom do Trnavy budú otvorené v sobotu od 7:00 do 15:00 h, v nedeľu bude Zatvorené a v pondelok môžete zbierať na oboch už od 7:00  do 19:00 h 저작권 동영상 다운로드.

IMG_2216_resize

Postup pri samozbere:

1 드래곤 길들이기 3 자막 다운로드. Náš personál vám odváži nádoby ktoré ste si priniesli na zber jahôd. Dostanete lístok, ktorý je potrebné si odložiť. Nádoby vám vážime preto, aby sme vám ich váhu mohli odrátať a platíte len za to, čo si nazbierate 웹툰 총수 다운로드. Ak nemáte dostatok prázdnych nádob na jahody, môžete si ich zakúpiť u nás v pokladni.

IMG_1999_resize

2 Download BaiduCloud. Pridelíme vám riadok, na ktorom si môžete nazbierať jahôdky. V pridelenom riadku stúpajte opatrne, nezašlapujte prosím jahody a nezrelé plody 커피가 식기전에 다운로드. Zbierame iba zrelé jahody vyfarbené do červena. Pri zbere jahodu chytáme medzi palec a ukazovák a mierne ich pootočíme. Nehádžeme ich, ale ich opatrne a pozorne ukladáme do nádoby. Jahody, ktoré sú poškodené a už ste ich odtrhli dajte medzi riadok na slamu. Správajte sa prosím disciplinovane a nepreskakujte na iný riadok. Rešpektujte pokyny nášho personálu.

3. Nazbierané jahody prinesiete na váhu pri kasu. Je potrebné odovzdať obsluhujúcemu personálu lístok s váhou prázdnych nádob. Odvážime vám nazbierané jahody a odrátame váhu nádob. Vás vážiť nebudeme, čo ste zjedli neplatíte :-).

4. V pokladni zaplatíte za nazbierané jahody. Okrem toho si môžete u nás kúpiť niečo na občerstvenie alebo využiť poukážky na zľavu.

IMG_1693_resize IMG_1987_resize IMG_2174_resize

PR

 

REKLAMA