Úvod Novinky „Išli by sme si volagde zatancovat“… kde?

„Išli by sme si volagde zatancovat“… kde?

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

„Išli by sme si volagde zatancovat, ale šak ani neni gde…“ začul som na ulici útržok rozhovoru. Pamätníci nostalgicky spomínajú, ako sa „chodilo tancovať do Lipy“ 오늘은 가지마 다운로드. Z hotela Lipa je dnes ruina a tancuje v ňom len jesenné lístie. Pritom riešenie je jednoduché a nie je ani treba čakať do Silvestra. V hoteli MÁJ (oproti Zimnému štadiónu pri Adeli centre) hrá živá hudba do tanca každú stredu a piatok od 19 do 23 hodiny 국민은행 로고 다운로드.

Tancujúce páryPraktická rada: Je dobré rezervovať si miesta vopred na telefónnom čísle 774 012 02 (stačí v ten istý deň po 11 hodine predpoludním – vtedy je už kaviareň v prevádzke) Open water download. Ozve sa Vám recepcia – požiadajte, aby vás prepojili na kaviareň (klapka 447).

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Vladko Skočík hrá a spieva veľmi príjemne, repertoár je prispôsobený staršej generácii, ale vie to aj riadne „roztočiť“ Download chrome videos on your phone. V prestávkach medzi tanečnými kolami dá priestor na vydýchnutie a rozhovory s priateľmi.

No a na záver odpoveď na otázku „čo to stojí“ Evil Ward. Zaplatíte konzumné 6 € / osobu. Ceny v kaviarni hotela Máj sú veľmi priateľské, a tak si môžete vybrať, či konzumné miniete na dobrú čapovanú „Plzeň“, vínko, miešané alkoholické či nealkoholické nápoje, alebo niečo sladké na „mlsanie“ ShadowGun.

Dúfame, že strávite príjemný večer tak ako my.

PR

REKLAMA