Úvod PR Články Futbalisti pozývajú na hokej

Futbalisti pozývajú na hokej

REKLAMA
GM Dental Zubar

Majstrovstvá sveta v hokeji môžete sledovať na futbalovom štadióne. Pivo alebo kofolu zdarma pre každého fanúšika Slovenska chystajú v bare na Štadióne v Piešťanoch Download the documentary 3 days.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Vedenie futbalového klubu sa chce pridať aj k iným mestám na Slovensku, ktoré sledujú zápasy slovenskej hokejovej reprezentácie na domácich Majstrovstvách sveta 2019 Pictogram ai download.

„Každý, kto ku nám do baru príde pozrieť úvodný zápas proti USA v piatok podvečer a bude mať oblečený dres, prípadne prinesie vlajku Slovenskej republiky, dostane na bare zdarma drink – či už pivo alebo kofolu,“ ozrejmil štatutár PFK Piešťany Ján Stachura 웹스퀘어 엑셀 다운로드.

„Šport spája ľudí, a je to jedno či to je futbal, hokej alebo cyklistika, ľudia sa majú spolu zabaviť,“ dodáva. Aj keď počasie momentálne nie je najkrajšie, predstavitelia klubu sa posnažia o premietanie na plátne na terase baru, s cieľom o prilákanie čo najväčšieho počtu fanúšikov flux. Na prvý zápas nastúpia Slováci v piatok 10. mája vo večernom čase so začiatkom o štvrť na deväť.

MB / TK PFK / red

REKLAMA