Úvod Novinky Fenomén Polívka v Dome umenia

Fenomén Polívka v Dome umenia

REKLAMA
Skola Rakovice

Výstava diel českých a slovenských autorov venovaná Bolkovi Polívkovi je od stredy 18. novembra prístupná v galerijných priestoroch Domu umenia Download 52 volumes of one piece.

Po ohlásenom uvoľnení protiepidemických opatrení avizuje Dom umenia otvorenie dvoch výstav a prípravu komorného koncertu. V rámci neho sa v stredu 25 윤리경영 다운로드. novembra o 19.00 h v Malej sále predstavia sólisti a študenti – účastníci súťaže Flautidáda. Zaznejú skladby Carla Nielsena, Bohuslava Martinů, Georgesa Bizeta, Françoisa Borneho a ďalších Others are hell 6. Viac informácií o tomto podujatí nájdete na web stránke Domu umenia.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
Knebl
PN Taxi

Jedna z výstav, ktoré sú od stredy prístupné verejnosti, je venovaná fenoménu Polívka Java ftp file download. Český herec je pravidelným účastníkom podujatia Piešťanské randezvous, ale tento rok sa ho z pochopiteľných dôvodov nemohol zúčastniť. Jeho fanúšikovia si však môžu pozrieť obrazy, karikatúry a fotografie, ktoré túto nezameniteľnú osobnosť pripomínajú 명상 음악 mp3 다운로드.

Od stredy 18. novembra je v Dome umenia verejnosti prístupná aj výstava fotografií Karola Kállaya a Pavla Koppa. Týchto autorov spája spoločné videnie sveta, optimizmus a viera v dobré ľudstvo.

Výstavy sú otvorené v utorok až piatok od 14.00 do 17.00 hod. a cez víkend od 14.00 – 18.00 hod.

PR

REKLAMA