Connect with us

PR Články

Esesko hostí v sobotu Temné kecy aj so špeciálnym hosťom

Natvrdo a bez cenzúry sa vám v sobotu 12. novembra prihovoria Temné kecy v piešťanskom podniku Esesko. Tešiť sa môžete tiež na špeciálneho hosťa, ktorým bude Andy Kraus.

Published

on

Reklama

 

Heňo Fačkovec, Jerry Veľmajster Szabó a Ivo Ladižo Ladižinský vás zabavia v rámci svojej stand up comedy show, ktorá je z pochopiteľných dôvodom prístupná vekovej kategórii 15+.

Reklama
Dvojhodinový program plný príbehov, vtipov a nekorektného humoru môžeš zažiť aj ty v úžasnej atmosfére a naživo (Lebo stand up zo záznamu je ako porno z rádia). Neváhaj a navštív preto stránku predpredaj.sk , kde si môžeš zakúpiť lístky a mať tak istotu, že sa dostaneš k dobrým miestam na sedenie.
Všetky vyrozprávané príbehy a spomínané osoby v TK, sú fiktívne a nezobrazujú skutočné osoby a ani udalosti! TK sú divadelné predstavenie s výrazným umeleckým posunom a štylizáciou!
Zmena programu a účinkujúcich je vyhradená.
Zľavy:
Ak si ZŤP máš vstup Zdarma, aj s doprovodom ak potrebuješ. Je potrebné napísať nám do správy na Facebook alebo Instagram Temné Kecy, že máš záujem prísť, aby sme to vedeli nachystať. Vozičkárov prosíme, aby si nosili vlastné sedenie a slepci nech si nesadajú dopredu.

 

-pr-

Reklama

Populárne články