Connect with us

Reklama

EMERALD, profesionálne vedené účtovníctvo pre menšie a stredne veľké firmy

Published

on

Reklama
Reklama

Pri súčasnom administratívnom zaťažení podnikateľov na Slovensku vzniká priepasť v efektívnosti veľkých a menších firiem. Prísna legislatíva, daňové licencie a vysoké tresty aj za administratívne priestupky robia podnikanie menších firiem čoraz náročnejším. Na Slovensku prestáva platiť, že malé firmy sú šťukami v rybníku plnom kaprov. Zostáva len rybník plný kaprov.

Ak chcete seriózne podnikať a plniť si všetky zo zákona vyplývajúce povinnosti potrebujete účtovníka, právnika a sekretárku. Ako to zaplatiť a prežiť? Na jednej strane stoja zavedené globálne firmy, ktorým nedokážete konkurovať a potom zostáva šedá ekonomika, kde sa robí všetko „bez papiera“ a ceny sú tak minimálne, že si radšej začnete hľadať prácu a po večeroch sa pripojíte k šedej ekonomike.

emeraldNa trhu firiem poskytujúcich služby v oblasti účtovníctva je situácia podobná. Na jednej strane veľké audítorské spoločnosti a na strane druhej šedá ekonomika bez záruk kvality. Kam však ísť ak potrebujete kvalifikované a oficiálne účtovné služby za primerané ceny?

Jednou z alternatív je piešťanská firma EMERALD, ktorá sa špecializuje na účtovné a právne služby pre menšie a stredne veľké firmy fyzických a právnických osôb. EMERALD pôsobia na slovenskom trhu ako prekladateľská a účtovná firma od roku 1999 a svojim štatútom registrovanej firmy (pre platcov aj neplatcov DPH), jazykovými znalosťami a flexibilitou vypĺňajú medzeru medzi audítormi a šedou ekonomikou. Súčasťou ich ponuky sú balíky účtovných služieb EMERALDBasic, bežné služby v oblasti vedenia účtovníctva a spracovania miezd na báze položkovej sadzby alebo ako mesačný paušál a EMERALD+, komplexná účtovná a právna starostlivosť vrátane služieb ako sú založenie, zmeny alebo likvidácia spoločnosti na báze paušálnych mesačných platieb alebo nezávisle na vedení účtovníctva.

Reklama

Bližšie informácie o ponúkaných službách získate cez www.emerald.sk, telefonicky na 033 -772 9312 a 0915 061 415, alebo emailom emerald@emerald.sk.

-inz-

Populárne články