Úvod Reklama Bella – to je najlepší výber kabeliek

Bella – to je najlepší výber kabeliek

REKLAMA
Skola Rakovice

Bella – svet kabeliek – to je najlepší výber v Piešťanoch. Predajňa sídli na starom trhovisku na Nálepkovej ulici v polyfunkčnom dome „CYLINDER“ a už viac ako tri roky vám ponúka široký výber kabeliek, dámskych a pánskych opaskov, peňaženiek, kufrov, pánskych tašiek, kožených rukavíc a mnoho ďalšieho doplnkového tovaru f 35 다운로드. Nájdete tu kvalitné značky ako sú Bellugio, Sanchez, David Jones či VIA 55 a hlavne každý týždeň vám predajňa ponúka nový tovar! Ak dočítate článok do konca, dozviete sa súťažnú otázku a môžete vyhrať okuliare, dámsky opasok alebo dámsku peňaženku podľa vlastného výberu wbfs 다운로드.

[singlepic id=6259 w=200 h=200 float=right]Už desaťročia patrí kabelka k neodmysliteľnej súčasti každej ženy Emergency mp3 download. Má byť praktická a užitočná, ale slúži aj ako módny doplnok. Mala by ladiť s celkovým výzorom majiteľky, mala by zvýrazniť prednosti a zakryť nedostatky preto Vám BELLA ponúka kabelky vo všetkých veľkostiach, farbách a z najrôznejších materiálov v rôznych cenových kategóriách 간단한 게임 다운로드. Zvláštnu pozornosť si zaslúži aj výber spoločenských kabeliek.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Knebl
PN Taxi
Buenos pizza  burger

[singlepic id=6277 w=320 h=240 float=left]Peňaženka tvorí každý deň našu neoddeliteľnú súčasť, preto je veľmi dôležitý jej správny výber Download the 10-year financial statement. Väčšina zákazníkov volí tzv. viacúčelové peňaženky. Tieto peňaženky majú množstvo priehradiek na karty, veľkorysé vnútorné členenie a precízne vyhotovenie 반헬싱 다운로드. Svojím majiteľom poslúžia na uskladnenie mincí, bankoviek, platobných kariet, dokladov či vizitiek. Uzatváranie peňaženiek je zväčša na patentku či zips web-Korean drafter. Ponuka predajne je skutočne veľmi bohatá. Nájdete tu široký výber dámskych aj panských peňaženiek z rôznych materiálov a rôznych veľkostí či tvarov Tomcat mass file. Vybrať si môžete aj z množstva kľúčeniek.

Opasok pôvodne slúžil k pridržiavaniu nohavíc, no dnes sa zdá, že je jeho hlavnou úlohou byť štýlový za každých okolností 모바일 댄싱오니 다운로드. Opasok v súčasnosti skutočne plní predovšetkým úlohu imidžového doplnku, je symbolom vkusu.

BELLA ponúka opasky pre pánov, dámy aj deti z rôznych materiálov a opasok Vám na počkanie skrátia a upravia tak aby Vám čo najlepšie sedel Wide-area download.

Viac informácií nájdete na www.bellakabelky.sk.

SÚŤAŽ

Súťažná otázka znie: „Kde sa vyrábajú slnečné okuliare EGGO?“

Máte dve možnosti:

A) v Európe

B) v Ázii

Odpovede posielajte do 19. novembra 2010 na adresu redakcia@pnky.sk a vyhrajte jednu z troch cien. Nezabudnite uviesť svoje kontaktné údaje.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch, ktorí získajú zaujímavé ceny:

[singlepic id=6260 w=120 h=120 float=left]1) cena – značkové slnečné okuliare EGGO od slovenského výrobcu podľa vlastného výberu spolu zo štýlovým puzdrom

2) cena – módny dámsky opasok podľa vlastného výberu

3) cena – módna dámska peňaženka podľa vlastného výberu.

[nggallery id=239]

REKLAMA