Úvod Reklama Bella – to je najlepší výber kabeliek

Bella – to je najlepší výber kabeliek

Bella – svet kabeliek – to je najlepší výber v Piešťanoch. Predajňa sídli na starom trhovisku na Nálepkovej ulici v polyfunkčnom dome „CYLINDER“ a už viac ako tri roky vám ponúka široký výber kabeliek, dámskych a pánskych opaskov, peňaženiek, kufrov, pánskych tašiek, kožených rukavíc a mnoho ďalšieho doplnkového tovaru f 35 다운로드. Nájdete tu kvalitné značky ako sú Bellugio, Sanchez, David Jones či VIA 55 a hlavne každý týždeň vám predajňa ponúka nový tovar! Ak dočítate článok do konca, dozviete sa súťažnú otázku a môžete vyhrať okuliare, dámsky opasok alebo dámsku peňaženku podľa vlastného výberu wbfs 다운로드.

Už desaťročia patrí kabelka k neodmysliteľnej súčasti každej ženy Emergency mp3 download. Má byť praktická a užitočná, ale slúži aj ako módny doplnok. Mala by ladiť s celkovým výzorom majiteľky, mala by zvýrazniť prednosti a zakryť nedostatky preto Vám BELLA ponúka kabelky vo všetkých veľkostiach, farbách a z najrôznejších materiálov v rôznych cenových kategóriách 간단한 게임 다운로드. Zvláštnu pozornosť si zaslúži aj výber spoločenských kabeliek.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Peňaženka tvorí každý deň našu neoddeliteľnú súčasť, preto je veľmi dôležitý jej správny výber Download the 10-year financial statement. Väčšina zákazníkov volí tzv. viacúčelové peňaženky. Tieto peňaženky majú množstvo priehradiek na karty, veľkorysé vnútorné členenie a precízne vyhotovenie 반헬싱 다운로드. Svojím majiteľom poslúžia na uskladnenie mincí, bankoviek, platobných kariet, dokladov či vizitiek. Uzatváranie peňaženiek je zväčša na patentku či zips web-Korean drafter. Ponuka predajne je skutočne veľmi bohatá. Nájdete tu široký výber dámskych aj panských peňaženiek z rôznych materiálov a rôznych veľkostí či tvarov Tomcat mass file. Vybrať si môžete aj z množstva kľúčeniek.

Opasok pôvodne slúžil k pridržiavaniu nohavíc, no dnes sa zdá, že je jeho hlavnou úlohou byť štýlový za každých okolností 모바일 댄싱오니 다운로드. Opasok v súčasnosti skutočne plní predovšetkým úlohu imidžového doplnku, je symbolom vkusu.

BELLA ponúka opasky pre pánov, dámy aj deti z rôznych materiálov a opasok Vám na počkanie skrátia a upravia tak aby Vám čo najlepšie sedel Wide-area download.

Viac informácií nájdete na www.bellakabelky.sk.

SÚŤAŽ

Súťažná otázka znie: „Kde sa vyrábajú slnečné okuliare EGGO?“

Máte dve možnosti:

A) v Európe

B) v Ázii

Odpovede posielajte do 19. novembra 2010 na adresu redakcia@pnky.sk a vyhrajte jednu z troch cien. Nezabudnite uviesť svoje kontaktné údaje.

Zo správnych odpovedí vyžrebujeme troch, ktorí získajú zaujímavé ceny:

1) cena – značkové slnečné okuliare EGGO od slovenského výrobcu podľa vlastného výberu spolu zo štýlovým puzdrom

2) cena – módny dámsky opasok podľa vlastného výberu

3) cena – módna dámska peňaženka podľa vlastného výberu.


REKLAMA