Connect with us

PR Články

Ako si získať zákazníkov? Akadémia cestovného ruchu prichádza s novými školeniami na zlepšenie komunikácie

Published

on

Reklama

Ako zaujať zákazníka vo vysoko konkurenčnom prostredí, akým je cestovný ruch? Nároky zákazníkov na služby rastú. Ak sú nespokojní, idú inam. Nové školenia Akadémie cestovného ruchu prinášajú inovatívne riešenia, ktorými si zákazníkov nielen získate, ale i udržíte.

Podľa štatistík trpí v súčasnosti oblasť cestovného ruchu nedostatkom kvalifikovaných ľudí. Vzdelávajte a rozvíjajte preto svoj personál.

Reklama

V našej Akadémii cestovného ruchu sa venujeme trom najdôležitejším oblastiam, na ktorých stojí cestovný ruch. Školíme pracovníkov prvého kontaktu. To sú pracovníci recepcie, barmani, čašníci ale aj chyžné. Teda všetci ľudia, ktorí prichádzajú do prvého kontaktu so zákazníkom vo vašej prevádzke. Od ich prístupu do veľkej miery závisí, či sa zákazník otočí a okamžite odchádza alebo zostane a vráti sa aj nabudúce.

Ďalšou oblasťou, ktorej sa venujeme, je riadenie ľudí a manažment. Naučíte sa, ako si získať a udržať kvalitných zamestnancov, ktorí budú spokojní a motivovaní k vysokým a dlhodobým pracovným výkonom. Využívame najnovšie poznatky z personalistiky a sociálnej psychológie, aby sme naučili personál vzájomne komunikovať a súčasne zvládať krízové situácie aj pri kontakte so zákazníkmi.

Reklama

Treťou oblasťou našich školení je online marketing. To je podľa nás segment, ktorého potenciál sa v cestovnom ruchu zatiaľ naplno nevyužíva. Preto prinášame najnovšie trendy a paletu možností, ktorými dokáže interný marketér osloviť potenciálnych zákazníkov. Propagácia organizácie a komunikácia so zákazníkom na online úrovni môže byť prvým krokom, ako nielen osloviť nových zákazníkov, ale tiež s nimi budovať vzťah a udržiavať aktívny kontakt.

Naším cieľom je, aby v cestovnom ruchu pôsobili kvalitne vyškolení profesionáli. Preto sú naši lektori odborníci z praxe. Výhodou školení sú nielen teoretické poznatky, ale aj veľký dôraz na praktickú časť.

Využite bezplatné vzdelávanie vďaka Európskej únii. Registrujte sa na školenia Akadémie cestovného ruchu www.akademiacr.sk.

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.

PR

Populárne články