Úvod Novinky Kursalon v polovici novembra končí, svoje brány otvorí La Musica

Kursalon v polovici novembra končí, svoje brány otvorí La Musica

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Kúpeľná dvorana známa pod názvom Kursalon, ktorú spoločnosť KURSALON s.r.o. prevádzkuje od 1. mája 2007, bude od 18. novembra 2017 uzatvorená multi-translation bible. Budova, ktorá je vlastníctvom akciovej spoločnosti Slovenské liečebné kúpele Piešťany, nám prirástla k srdcu a za viac ako 12 rokov sme v nej poskytli našim zákazníkom služby, ktoré do parku kúpeľného mesta patria Generation Kill Download. Zrealizovali sme viac ako 250 svadieb, niekoľko desiatok plesov, stužkových, viac ako 2 000 hudobných koncertov, mnoho rodinných i firemných, väčších či menších, stretnutí, takmer stovku výstav fotografií 윈도우 10 iso 파일 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V Kursalone, ako je zvykom Kúpeľnú dvoranu nazývať, sa stretávajú viaceré kluby, ktoré sú súčasťou života v Piešťanoch – Piešťanský fotoklub, Rotary klub Piešťany, Lyons klub Piešťany, Medzinárodný ženský klub v Piešťanoch, N.O 굿윌 헌팅 다운로드. International Jazz Piešťany. Pravidelne sa tam okrem tanečnej školy, vracali aj festivaly ako sú Zázračný oriešok, Cinematik, Festival Doda Šošoku, usporiadali sme rad recepcií pre významné podujatia v Piešťanoch Kim Tae-woo Love Ratio.

Dôvodom ukončenia činnosti v objekte Kúpeľnej dvorany je vysoká ekonomická náročnosť na prevádzku a to najmä na energie, nájomné a údržbu 호텔델루나 4화 다운로드. Treba tiež konštatovať, že objekt bol postavený pre kúpeľných hostí. Tých v posledných rokoch sústreďujú na kúpeľnom ostrove, akoby „pri Piešťanoch“ a tak sa okrem rozplynutia niekdajšej slávy kúpeľného mesta Piešťany, zhoršuje aj podnikateľské prostredie v oblasti cestovného ruchu 이안 텍본 다운로드.

Piešťanci však zostávajú a práve pre nich sa spoločnosť KURSALON s.r.o Sandart. rozhodla v prevádzkovaní obdobného zariadenia pokračovať. Pripravujeme otvorenie reštaurácie, ktorá bude v priestoroch objektov na Teplickej ulici číslo 41 윈도우 디스크 이미지 다운로드. Okrem reštaurácie so vstupom z ulice a jej potrebným zázemím, bude v areáli letná terasa a priestor pre rôzne podujatia v uzavretej spoločnosti next Girl Age Screensaver. Kuchyňa bude mať podporu z vlastnej zeleninovej záhrady tak, aby mohli byť jedlá doplnené najčerstvejšími bylinkami a šalátmi. Aby tam nechýbalo nenahraditeľné prostredie mestského parku, celý priestor dvora je koncipovaný ako jedná mestská divoká záhrada plná kvetov.

Ku Kursalonu už roky patrí hudba, najmä jazz. Súčasťou je aj niekdajšia JAZZ ART GALLERY, ktorá bude mať premiéru už v treťom priestore v Piešťanoch a prvý krát nebude v nájme. Okrem jazzu sa reštaurácia bude venovať aj iným žánrom hudby, keď popri našich stálych hudobných skupinách (Kursalon im poskytoval domovské pódium), bude program doplňovaný aj o koncerty slovenských i zahraničných, interpretov. Preto sa bude reštaurácia volať La Musica. Otvorená bude už od 20. novembra 2017.

-Martin Ondko a Ing. Lukáš Moravčík – konatelia spoločnosti Kursalon, s.r.o./Foto: Kursalon, archív-

REKLAMA