Úvod Novinky Piešťanské pivo Simeon premiérovo na Septemberfeste

Piešťanské pivo Simeon premiérovo na Septemberfeste

Milovníci piva sa o pár dní môžu tešiť na ochutnávku novej značky rýdzo piešťanského piva – Simeon. Nový produkt bude mať premiéru na sviatku piva – Septemberfest 2016 Itus River. Najskôr ho v pondelok 12. septembra slávnostne predstavia v priestoroch pivovaru na Mlynskej ulici v Piešťanoch, potom pustia do píp pod veľkým stanom plným smädných labužníkov na Námestí Slobody, kde už tradične býva Septemberfest 백의성 연애 증후군 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

Pivo pochádza od výrobcu nealkoholických nápojov a sirupov, ktorý pivovar dobudoval v bývalej sódovkárni 유튜브 url 다운로드. Simea Piešťany rozšírila výrobu o pivo značky Simeon. Význam jeho mena je spravodlivý, načúvajúci. „Aj naše pivo je také, spravodlivé,“ uviedol majiteľ pivovaru Stanislav Slížik, ktorý študoval biochémiu, odbor výroba piva a sladu ultra-high definition images. Ako fajnšmeker vsadil na kvalitu. Chýrni pivári si totiž vyhľadávajú svoje značky pív.

Aké je teda dobré pivo podľa piešťanského pivovarníka mega zip? „Dobré pivo má byť prudko piteľné, prvé nás musí vyzvať na ďalšie. My varíme desinku a dvanástku spodne kvasené plzenského typu Olympus Guardian. Slad berieme od slovenských dodávateľov. Chmeľ a kvasinky z produkcie českých výrobcov,“ uviedol pivovarník so skúsenosťami vedúceho výroby v pivovare Hlohovec, ktorý do mesta ruží prišiel z topoľčianskeho Topvaru 파이널 판타지 다운로드.
Prevádzka nového pivovaru bude fungovať v priestoroch bývalej sódovkárne na Mlynskej ulici, ktorá má dlhoročnú tradíciu práve vo výrobe osviežujúcich nápojov locale. Nie je žiadna náhoda, že práve v tejto budove sídli Simea – výroba sirupov a nealkoholických nápojov, nám dobre známa Vínovka, Pubkola a iné 김민규 here 다운로드.

Pivo Simeon vyrábajú pomocou kompletnej poloautomatickej technológie s predprípravou na plnú automatiku.  Trojnádobová varňa s výrobnou kapacitou 15 hektolitrov,  umožňuje dekokčný i infúzny spôsob varenia 노트북 절전모드 다운로드. Pri výrobe sa používa celoplášťový ohrev parou, ktorý je rovnomerný po celom obvode a tým je najšetrnejší pri varení. Pre hlavné kvasenie a ležanie je k dispozícii šesť celokovových tankov, každý o objeme 30 hektolitrov s vrchným otvorom, kde je možné sledovať priebeh kvasenia. Predpokladaný ročný výstav je 2 000 hektolitrov.

1Všetky pivá značky Simeon sú nefiltrované, nepasterizované, bez chemických prísad a bez pridávania vody. Sú plnej chuti a chmeľovej vône s korenistým zakončením. Pivné špeciály budú vyrábané zo zahraničných chmeľov, najmä amerických, v ktorých bude možné cítiť vôňu s nádychom po rôznych citrusových plodoch alebo po korení.„Naše pivá budú založené čisto na prírodných produktoch, pripravené z kvalitných surovín,“ dodal Stanislav Slížik.

3Pivá budú plniť do 1,5 litrových Pet fliaš, do päťlitrových súdkov alebo do sklených fliaš o objeme 0,75 l. Výrobca ich chce ponúknuť rôznym pubom a pivárňam v Piešťanoch i v okolí. Pre návštevníkov Piešťan a kúpeľných hostí je pripravené darčekové balenie vo vybraných predajniach. Ak niekto z našincov chystá väčšiu oslavu či grilovačku, natankujú mu Simeona rovno v pivovare aj do jeho vlastných nádob v požadovanom množstve a zapožičajú výčapné zariadenie.

PR

REKLAMA