Connect with us

Novinky

Oslávte s OD Prior 40. výročie koncertom, módnou prehliadkou i občerstvením zdarma

Obchodný dom Prior v Piešťanoch oslavuje 40. výročie otvorenia. Na piatok 22. septembra chystá zaujímavý program, keď sa môžete tešiť na koncert, módnu prehliadku, pivo, kofolu a guláš zdarma, ale aj výstavu áut a aktivity pre deti.

Published

on

Reklama
Reklama

Program odštartuje už dopoludnia o 10:00 h, keď si budete môcť pozrieť výstavu automobilov značiek Nissan, Kia, Dacia, Renault, Hyundai, Citroen, Suzuki a Toyota.

 

Popoludňajší program začína o 14:30 h. Predstavia sa vám v ňom viaceré tanečné skupiny a pripravená je tiež módna prehliadka, na ktorej okrem množstva krásnych modelov  uvidíte i svadobné šaty.

Reklama

O dobrú náladu sa od 16-tej postará speváčka Vlasta Mudríková v sprievode heligonky, na ktorú hrá.

Deti si užijú zábavu pri maľovaní na tvár a návštevníci sa môžu pohostiť gulášom, pivom a kofolou zdarma.

Neváhajte a príďte stráviť príjemný čas k obchodnému domu Prior, v ktorom nakupujete už štyri desaťročia.

O spoločnosti

Už od roku 1964 môžete nájsť  na pultoch Prioru, i za nimi, to najlepšie, čo trh ponúka.  Obchodné domy Prior sú v mestách  Liptovský Mikuláš, Lučenec, Partizánske, Piešťany, Považská Bystrica, Prievidza, Trenčín, Žiar nad Hronom či Zvolen.

V každom z nich je v ponuke pestrá paleta tovarov aj služieb. Pohodlne si môžete nakúpiť potraviny, knihy, hračky, elektroniku, kvety, obuv, oblečenie či školské a domáce potreby. Široký sortiment zabezpečuje viac ako 600 obchodných partnerov a po nákupoch si môžete vychutnať s rodinou či priateľmi obed, alebo šálku dobrej kávy.

OD Prior Piešťany

PR

Populárne články