Úvod Aktuality Nová predajňa Domossu je otvorená

Nová predajňa Domossu je otvorená

Vo štvrtok 20. apríla podvečer sa uskutočnilo slávnostné otvorenie novej časti Domossu, ktoré bolo určené pre obchodných partnerov a médiá 미션 디럭스 바이블 다운로드. Moderné priestory predajne s elektrospotrebičmi a domácimi potrebami s rozlohou takmer 1500 m² posvätil farár Jozef Bohunický. Prítomní si mohli v „predpremiére” prezrieť ponúkaný sortiment aj prezentácie dokumentujúce históriu spoločnosti focus subtitles.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Spoločnosť Domoss, s 한컴타자연습 97 다운로드. r. o. vznikla v Piešťanoch v roku 1990. V súčasnosti má 130 zamestnancov a 17 prevádzok prevažne na západnom Slovensku. Nové priestory v Piešťanoch začali stavať v júni 2016. „Nová predajňa bude na inej úrovni 방사형 배경 다운로드. Priestor je omnoho väčší, jeho rozloha je 1 400 m². V ďalšom období budú priestory rozšírené o ďalších asi 800 m². Chceli sme mať komplexnú ponuku na jednom mieste – kuchyne, kúpeľne, elektro aj záhradný nábytok jvm 1.7 다운로드. Budeme mať taktiež nové komodity,“ naznačil predseda predstavenstva Domoss Technika, a. s. Miroslav Hrdina. Priznal, že nepríjemným faktorom, ktorý práce zdržal, bola zima exchange 2013 다운로드.

Novú prevádzku otvoria pre verejnosť v piatok 21. apríla o desiatej dopoludnia. Predseda predstavenstva sľubuje zľavy na vybrané produkty, ktoré majú potrvať dva týždne GameBoy Color.

Pozrite sa, ako slávnostné otvorenie prebiehalo:

-vv-

REKLAMA