Connect with us

Novinky

Načerpajte novú energiu a osviežte svoje telo i ducha

Wellness je perfektné miesto na odpočinok a regeneráciu tela a ducha. U nás si môžete v priestore veľkom 250 m² užiť celkovo tri sauny, kľudový relaxačný bazén a ochladzovací bazén s teplotou vody okolo 18°C.  K dispozícii je tiež pitná studnička, studené vedro i odpočívareň. Pozývame vás do znovuotvoreného wellness centra A&E v centre Piešťan, ktoré ste mohli poznať pôvodne ako Adam Eva resort.

Published

on

Reklama

 

Vymažte únavu a regenerujte v saune! Zvýšené teplo má pozitívny vplyv na vaše mitochondrie – vyskytujúce sa v eukaryotických bunkách, ktorých základnou funkciou je produkcia energie pre organizmus, a teda v jednoduchosti pomáha nášmu telu prirodzene produkovať viac energie a zostať fit. Jedným z benefitov pravidelného saunovania je tiež zvýšené prekrvenie kože, ktoré spomaľuje proces starnutia.

Reklama

Parná sauna – to je fyzická aj psychická relaxácia. Pokiaľ vstúpite do parnej sauny, nachádzate sa v ovzduší so skoro 100% vlhkosťou a príjemnou teplotou okolo 45 stupňov Celzia. Nielen vaše dýchacie cesty, ale aj vaše svalstvo či myseľ vám po návšteve parnej sauny poďakujú. Vďaka tomu, že parná sauna nedosahuje tak vysoké teploty ako iné sauny, zvládne ju takmer akýkoľvek organizmus.

Reklama

Fínska sauna – dosahuje teplotu od 60 do 120°C. Na kachliach v nej sú kamene, na ktoré sa občas nalieva voda, aby para zvýšila vlhkosť vzduchu. Vo fínskej saune je vlhkosť vzduchu obvykle malá, len niekoľko desiatok percent.

Infra sauna – je najmladším typom sauny. Prečo je také zaujímavé venovať jej pozornosť? Saunovanie pri nízkej teplote t.j. 50-55 °C zmierňuje stres a únavu, spaľuje kalórie a pomáha kontrolovať hmotnosť.  Infra sauna pomáha posilniť imunitu a dobre ju znášajú aj deti. Zahoďte starosti všedného dňa a doprajte si pohodu!


Cena vstupu je 18 eur na osobu. Otvorené je vo všetky dni v týždni od 16-21:00 hod okrem utorka. Parkovanie je k dispozícii bez poplatku. Ponúkame možnosť prenajať si wellness centrum pre menšie firmy, rodinné podniky, partiu priateľov alebo športové kluby. Viac informácií na našich FB stránkach. Tešíme sa na vás!

A&E Wellness

Nálepkova 4, Piešťany

 

PR

 

Populárne články