Connect with us

Novinky

Na Lodenici bude živo. Čakajú vás koncerty aj jumping

Prvý prázdninový víkend si môžete užiť do sýta na piešťanskej Lodenici. Pripravené sú koncerty, športové vyžitie v podobe jumping air párty i lahôdky pre chuťové poháriky.

Published

on

Reklama

Už v piatok 30. júna podvečer si môžete dopriať odmenu za vysvedčenie a odštartovať prázdniny pri vystúpení kapely The Band Four. Pripravené sú už tradične grilované špeciality, čapované prosecco, pivo Lodenica a taktiež miešané nápoje.

Reklama

 

V sobotu dopoludnia bude žiť Lodenica jumpingom. Pripravená je ďalšia Jumping Open Air Párty. Avizovaných je viac ako dvesto účastníčok a možno sa pridajú aj nejakí páni. Prázdniny tak môžete privítať 240 minútovým maratónom skákania, pri ktorom dozaista vyskáčete kalórie získané večer predtým pri vychutnávaní si grilovaných špecialít. Párty štartuje o 9:00 h.

Reklama

 

 

V sobotu večer o 19-tej pokračuje Hudobné leto na Lodenici koncertom skupiny Transit. Ide už o šiesty koncert aktuálnej sezóny, pri ktorom si opäť budete môcť dopriať grilované lahôdky, vychutnať si čapované prosecco, špeciálne pre Lodenicu navarené pivo Lodenica 11° a tiež famózne miešané nápoje.

Tak neváhajte a strávte príjemný víkend na Lodenici. Odštartujte prázdniny pozitívnymi zážitkami a doprajte si relax a oddych i bez toho, aby ste museli cestovať stovky kilometrov do prímorských destinácií!

 

PR

Populárne články