Úvod Novinky Na CityFest-e aj Kali, Malalata či Walter Schnitzelsson, deťom zahrá Miro Jaroš

Na CityFest-e aj Kali, Malalata či Walter Schnitzelsson, deťom zahrá Miro Jaroš

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

CityFest Piešťany, ktorý sa bude konať už v posledný májový víkend na Námestí slobody zverejnil ďalšie mená – so svojím projektom pre detí vystúpi Miro Jaroš, príde aj bratislavský rapper Kali, dvojica DJ-ov, ktorí vystupujú pod názvom Malalata či hviezda indie-rocku kapela Walter Schnitzelsson, ktorá zabodovala už svojím prvým albumom Sweet life download.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Bývalý SuperStar-ista Miro Jaroš sa momentálne teší veľkej popularite so svojim projektom určený pre našich najmenších Jang Wook-jo download. Rodiny s deťmi si tak jeho vystúpenie na CityFeste môžu užiť už v sobotu popoludní od 14.00 hod.

Úspešný bratislavský rapper Kali pôsobí na hip-hopovej scéne od roku 2008 Windows 10 Explorer 11. Za ten čas vyprodukoval množstvo hitov a stihol vydať až 7 sólových albumov. Posledný album Zlý príklad vydal v roku 2016 a tak sa okrem zaručených hitov môžu fanúšikovia tešiť aj na horúce novinky Real Music.

KALIHudobný projekt MALALATA je synonymom pre jedinečnú fúziu balkánskych beatov, cigánskej muziky, mexickej cumbie a karibského reggae 포켓몬스터 오메가루비 다운로드. Dvojica slovenských DJs spája tieto rytmy do osobitých setov, ktoré navyše dopĺňa o nespútanú a nákazlivo energickú performance už 9 rokov. Pod taktovkou dua MALALATA pulzovali nielen stredoeurópske mestá, ale aj Berlín, Viedeň, Antverpy či Valletta, dokonca aj vzdialené Japonsko a Mexiko node.js 이미지 다운로드. MALALATA predviedla svoju show taktiež na festivaloch Pohoda, United Islands, Grape a na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Goran Bregović, Mahala Rai Banda, Fanfare Ciocarlia a N.O.H.A ShowAppStore.

MALALATAKapelu Walter Schnitzelsson tvorí zoskupenie muzikantov, ktorí sa venujú indie-rocku s prvkami rock n´rollu/big beatu 유튜브 프리 다운로드. V Piešťanoch tak zaznejú naživo na overené indie skladby z debutového albumu Fever, ktorý bol pozitívne hodnotený kritikmi (napr. Nováčik roka podľa Radiohead awards), ale možno aj novinky z pripravovaného druhého albumu, ktoré kapela plánuje vydať práve v tomto roku 제이 쿼리 다운로드.

WALTER-SCHNITZELSSONZdroj: Tlačová správa organizátora

Čítajte tiež: Cityfest zverejnil meno prvého headlinera – je z Čiech

REKLAMA