Connect with us

Novinky

Marhule priamo od slovenského pestovateľa – len kúsok od Piešťan, teraz v akciovej cene

Spoločnosť Plantex vás pozýva do svojej farmárskej predajne vo Veselom pri Piešťanoch, kde od 20. do 22. júla pre vás pripravili jej zamestnanci sladučké marhule v akciovej cene 2,99 €/kg.

Published

on

Reklama

Marhule z Veselého sú výborné čerstvé, no rovnako sa dajú využiť aj na prípravu rôznych jedál a nápojov. Môžete ich použiť na prípravu džemov, koláčov, kompótov, ovocných šalátov alebo ich pridať do smoothies. Ich výnimočná chuť môže obohatiť množstvo receptov. Zakúpením marhúľ z Veselého, podporujete pestovateľov, ktorí sa počas celého roka starali o tieto vzácne plody a vynaložili veľa úsilia, aby sa toto ovocie dostalo až na váš stôl.

Reklama

Vedeli ste, že marhule sú ideálne i pre pokožku

Marhule obsahujú veľké množstvo vitamínov a antioxidantov. Z nich by sme mohli spomenúť vitamín C a A, ktoré pomáhajú spomaľovať proces starnutia pokožky. Vyzerať mlado aj v staršom veku? Nie je to nemožné! Zaraďte do svojho jedálnička marhule a vaša pokožka bude žiariť šťastím.

Marhule posilňujú kosti

Vápnik je potrebný pri formovaní a vývoji kostí a keďže marhule ho obsahujú pomerne dosť, tak sú ideálne nielen pre deti a ich správny vývoj, ale aj pre ženy. Nežnejšie pokolenie je viac náchylné na rednutie kostí (hlavne v období menopauzy), z dôvodu čoho sa prejavuje osteoporóza. Kosti sa  pre nedostatok vápnika stávajú krehkými a často sa lámu, čomu môžu marhule pomôcť zabrániť.

Reklama

O aktuálnej dostupnosti ovocia sa môžete informovať na  Facebook-u, Instagram-e alebo na  infolinke: +421908412856, +421915594923.

Rezervácia ovocia možná na ☎️ +421915594922. Akciová cena 2,99 €/kg platí len pri nákupe vo farmárskej predajni vo Veselom.

Otváracie hodiny:
Po-Pia: 8:00-18:00h
So: 8:00-12:30h


Plantex je tradičný slovenský pestovateľ ovocia a ovocných stromov. Okrem marhúľ ponúka aj jablká, hrušky, slivky, či broskyne.  V Plantexe nájdete aj množstvo ovocných i okrasných rastlín, izbových rastlín, záhradníckych potrieb, solárnych lámp, letný nábytok a samozrejme vždy nové dizajnové doplnky do záhrady aj do domu. Navštívte Záhradné centrum vo Veselom! Časť produktov si viete zakúpiť aj na e-shope www.zahrada-plantex.sk.

PR

 

Populárne články