Úvod Novinky Letné kúpalisko Relax Aqua&Spa v Trnave bude otvorené aj v septembri a cez sviatky

Letné kúpalisko Relax Aqua&Spa v Trnave bude otvorené aj v septembri a cez sviatky

REKLAMA
Esesko

Počas tropického augustového víkendu môžu Piešťanci zažiť dovolenkovú atmosféru na novom kúpalisku v Trnave. Wellness komplex Relax Aqua& SPA sa koncom júla rozrástol o moderné kúpalisko s nerezovými vyhrievanými bazénmi (30 – 34 ◦C) s plaveckými dráhami, vodným barom, hydromasážnymi ležadlami, vodnou hojdačkou a ďalšími atrakciami 실버 패스트 다운로드. Súčasťou projektu sú aj 2 detské bazéniky so šmykľávkami a fontánkami a 2 tobogány.

20160804_141032Návštevníci si môžu vybrať miesto na lehátkach či tulivakoch pod slnečníkmi na vydláždenej terase alebo sa rozložiť priamo na mäkkom trávniku 포켓몬스터 하트골드 드라스틱 다운로드. O stravu je tiež postarané. V reštaurácii na 1. poschodí prevládajú jedlá z domácej kuchyne, polievky a cestoviny, vo vonkajších bufetoch sa občerstvíte zdravými zeleninovými a ovocnými šalátmi či zmrzlinou, v ponuke sú aj langoše, hotdogy, toasty a rôzne vyprážané rezne Notosans.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Letné kúpalisko bude otvorené aj počas sviatkov 29.8., 1.9. a 15.9. Pozývame Piešťancov, aby si prišli užiť slnko, vodu, pasívny oddych na hydromasážnych ležadlách či vo vodnom bare, ale aj aktívny relax spojený s pohybom 인텔리j 무료 다운로드. K tomu slúžia nielen vodné atrakcie, ale aj náš chytľavý Relax tanec s prvkami zumby“ – informovala riaditeľka Daniela Gloss.

21.07 Slavia 023Otvorené je denne od 9:00 do 21:00 hod 수능 영단어 다운로드. Rovnaké otváracie hodiny platia aj pre zónu Wellness& SPA s 8 saunami, 2 vírivkami, Kneippovým kúpeľom a masážami.

Tobogan foto
V Relax Aqua& SPA majú návštevníci po zakúpení vstupného voľný vstup do vonkajších i vnútorných bazénov 아이리스 17 다운로드. „U nás leto nekončí! Letné kúpalisko bude fungovať aj v septembri. Keď aj pri zhoršujúcom sa počasí koncom septembra zatvoríme bránu kúpaliska, návštevníci komplexu budú mať stále možnosť počas celej jesene prejsť z vnútornej časti von a zaplávať si“  – dodala riaditeľka Daniela Gloss easeus todo backup.

20160731_133530

PR

 

REKLAMA