Connect with us

Novinky

Letné kúpalisko Relax Aqua&Spa v Trnave bude otvorené aj v septembri a cez sviatky

Published

on

Reklama

Počas tropického augustového víkendu môžu Piešťanci zažiť dovolenkovú atmosféru na novom kúpalisku v Trnave. Wellness komplex Relax Aqua& SPA sa koncom júla rozrástol o moderné kúpalisko s nerezovými vyhrievanými bazénmi (30 – 34 ◦C) s plaveckými dráhami, vodným barom, hydromasážnymi ležadlami, vodnou hojdačkou a ďalšími atrakciami. Súčasťou projektu sú aj 2 detské bazéniky so šmykľávkami a fontánkami a 2 tobogány.

20160804_141032Návštevníci si môžu vybrať miesto na lehátkach či tulivakoch pod slnečníkmi na vydláždenej terase alebo sa rozložiť priamo na mäkkom trávniku. O stravu je tiež postarané. V reštaurácii na 1. poschodí prevládajú jedlá z domácej kuchyne, polievky a cestoviny, vo vonkajších bufetoch sa občerstvíte zdravými zeleninovými a ovocnými šalátmi či zmrzlinou, v ponuke sú aj langoše, hotdogy, toasty a rôzne vyprážané rezne.

Reklama

„Letné kúpalisko bude otvorené aj počas sviatkov 29.8., 1.9. a 15.9. Pozývame Piešťancov, aby si prišli užiť slnko, vodu, pasívny oddych na hydromasážnych ležadlách či vo vodnom bare, ale aj aktívny relax spojený s pohybom. K tomu slúžia nielen vodné atrakcie, ale aj náš chytľavý Relax tanec s prvkami zumby“ – informovala riaditeľka Daniela Gloss.

21.07 Slavia 023Otvorené je denne od 9:00 do 21:00 hod. Rovnaké otváracie hodiny platia aj pre zónu Wellness& SPA s 8 saunami, 2 vírivkami, Kneippovým kúpeľom a masážami.

Reklama

Tobogan foto
V Relax Aqua& SPA majú návštevníci po zakúpení vstupného voľný vstup do vonkajších i vnútorných bazénov. „U nás leto nekončí! Letné kúpalisko bude fungovať aj v septembri. Keď aj pri zhoršujúcom sa počasí koncom septembra zatvoríme bránu kúpaliska, návštevníci komplexu budú mať stále možnosť počas celej jesene prejsť z vnútornej časti von a zaplávať si“  – dodala riaditeľka Daniela Gloss.

20160731_133530

PR

 

Populárne články