Connect with us

Novinky

Hudobné leto na Lodenici sa blíži do finále. Opäť vás čaká skvelý víkend

Do konca prázdnin už máme len týždeň a pár dní, stále je však priestor do sýta sa zabaviť a zrelaxovať bez toho, aby ste museli niekam cestovať. Na Lodenica vás bude v piatok baviť Ťažký flám a v sobotu The Band Four. Samozrejme opäť sú pripravené kulinárske špeciality, ale aj výnimočné pivo a iné nápoje.

Published

on

Reklama

Ťažký flám ste už počas tohto leta mohli na Lodenici počuť. „Chlapci“ sa osvedčili a česko-slovenský rockový večer tak budete môcť zažiť opäť. Začiatok koncertu je naplánovaný na 19:00 (piatok 25.8.2023).

Reklama

V sobotu 26. augusta od 19-tej vás bude baviť  horúcimi letnými hitmi Music Band Four. Budú zodpovedať počasiu vládnucemu v týchto dňoch aj pri Sĺňave.

Reklama

Ak vám bude veľmi horúco môžete sa osviežiť dobrým pekne oroseným pivom Lodenica 11° uvareným pivovarom Martins špeciálne pre piešťanský podnik. Dopriať si môžete aj výborné miešané nápoje, prosecco či apperol.

Pripravená je tiež tradičná grilovačka, aby ste ani hladní nezostali.

Ak by vám bolo príliš horúco i tak, pokojne si môžete schladiť nohy vo vode Váhu.  Užite si príjemný čas a dovolenkovú atmosféru ako v prímorskom letovisku.

PR

Populárne články