Connect with us

Novinky

Hľadáte pozemok? Skúste Dolinky, teraz za výnimočnú cenu

V Piešťanoch a blízkom okolí je dlhodobo vysoký dopyt po pozemkoch určených na výstavbu rodinných domov. Ponuka však dlhodobo nie je priaznivá a ani výhľadovo sa na veci zrejme nič nezmení. Pre tých ktorí hľadajú pozemok pre seba na výstavbu rodinného domu alebo tých, ktorí chcú ochrániť svoje peniaze pred vysokou infláciou sa naskytá posledná možnosť v projekte DOLINKY v Moravanoch nad Váhom.

Published

on

Reklama

Projekt po troch rokoch realizácie je úspešne dokončený a skolaudovaný. V ponuke investora sa nachádzajú posledné voľné pozemky vo výmere od 498 m2 až po 2015 m2. Investor sa rozhodol tieto pozemky predať za zvýhodnenú cenu od 115,- €/m2 vrátane DPH čo pri súčasných cenách v lokalite (cca 170,- € a viac) je skutočne výborná investícia!

Reklama

DOLINKY v Moravanoch nad Váhom je nová lokalita pozemkov pre výstavbu rodinných domov so všetkými inžinierskymi sieťami.

Generálnym dodávateľom stavebných prác bola spoločnosť REPROGAS, s.r.o. a povrch vozovky realizovala spoločnosť STRABAG, čo je garantom vysokej kvality.

Reklama

Pozemky sa nachádzajú na kraji obce v príjemnom prostredí obklopené lesom. Do Piešťan sa autom dostane budúci rezident približne za 6 minút.

V prípade, že sa chcete o ponuke dozvedieť viac neváhajte kontaktovať zodpovednú osobu:

Andrej Matys / 0911 321 474 / matys@neoreal.sk

PR

Populárne články