Connect with us

Novinky

Dominanta mesta Vrbové ožíva. Polyfunkčný bytový dom Trikota Vrbové ponúka 44 nových bytov

„S úctou k minulosti a s víziou budúcnosti. To je Vaše nové moderné bývanie v Trikote.“ – Novostavba TRIKOTA Vrbové prináša do centra mesta Vrbové jedinečnú možnosť kvalitného a moderného bývania. Unikátny rezidenčný projekt so sebou prináša ponuku 44 bytov v ôsmich nadzemných podlažiach. 

Published

on

Reklama
Reklama

 

V ponuke sú dva typy 2-izbových bytov a štyri typy 3 izbových bytov, ktoré sa po poschodiach opakujú. Výnimku tvorí 9. poschodie, kde sa nachádzajú dva veľkometrážne luxusné byty, z toho jeden 4-izbový s terasou, ktorá poskytuje krásne výhľady na panorámu mesta i okolitej prírody.

Projekt sa radí k nadštandardnému bývaniu, kde je kladený vysoký dôraz na kvalitu prevedenia a použitých stavebných materiálov.

Reklama

Byty sa predávajú vrátane štandardného vyhotovenia, podľa vlastného výberu budúcich majiteľov zo širokej ponuky z katalógu štandardov.

Podlahové kúrenie, predpríprava na klimatizáciu a vonkajšie hliníkové elektricky ovládané žalúzie, sú súčasťou každého bytu a robia tento projekt výnimočným z hľadiska funkčnosti i dizajnu. Vďaka vysokým stropom sú interiéry výnimočne presvetlené.


Dva samostatné vchody a dva výťahy, vlastné parkovanie priamo pri bytovke a kobka ku každému bytu. To sú len niektoré z výhod Vášho nového moderného bývania v bytovom dome TRIKOTA Vrbové.

Cena 3-izbových bytov začína od 154.300 eur vrátane štandardného vyhotovenia. Cena parkovacieho miesta je 6.000 eur.

Projekt je nastavený pre potreby hypotekárneho financovania v týchto bankách:  VÚB, SLSP, Tatra banka a ČSOB. Spolupracujeme aj s Prvou stavebnou sporiteľňou.

Nakoľko bytový dom je pred dokončením, v týchto dňoch bol oficiálne zahájený predaj bytov a kolaudácia je plánovaná na leto 2023.

Viac informácií o ponuke bytov nájdete na stránke www.bytytrikota.sk alebo kontaktujte 0907 157 325 Ing. Alena Škvareninová MARCO REAL, s.r.o.

PR

Populárne články