Úvod Blogy Blog Lucie Drábikovej: Bojujme dobré boje – aj za letisko

Blog Lucie Drábikovej: Bojujme dobré boje – aj za letisko

REKLAMA

Prešlo 10 dní od rozbehnutia petície za zachovanie letiska Piešťany. Za relatívne krátky čas sa podarilo vyzbierať 4000 podpisov na papieri a 1450 podpisov na internete reverse trial pc. V piatok o 12.30 navštívia poslanci Národnej rady SR letisko, aby bol urobený prieskum sound file.

Nejdem popisovať fakty, pretože tie už odzneli, a situáciu a vývin pomerov na letisku pomerne podrobne popísal II. viceprimátor Tomáš Hudcovič aj tu like fate you love. Situácia nie je dobrá, to je fakt. To, prečo a či prišlo k pochybeniam, bude preskúmané aj vďaka medializácii a angažovaniu sa politikov.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Mňa veľmi teší, že téma zarezonovala a nie sme apatickí 우라라 미로첩 다운로드. To je to, čo sa často hovorí, že Slováci sú apatickí a aj preto môže dôjsť k mnohým kontroverzným veciam, potichu sú tunelované podniky, dejú sa predražené zákazky, korupcia je tolerovaná 사무라이 쇼다운 5 스페셜 다운로드.

To, či prišlo ku korupcii a zlyhaniu manažmentu letiska verím, bude odhalené a bude vyvodená zodpovednosť. Podstatné je, že sa nemlčí soil too. Možno sa nepodarí zvrátiť zlý vývin, ale treba bojovať dobrý boj. Má to zmysel, aj keď človek zažije porážku. Treba urobiť všetko preto, aby zvíťazila pravda a spravodlivosť Puyopuyo mp3. Teším sa, že Piešťanci sa postavili aktívne a bojujú. Teším sa, že už 6 rokov som Piešťanka. A aj keď tu máme boľavé miesta v novodobých dejinách, ako je hotel Slovan a Lipa, nemusí to tak byť aj naďalej What abouting.

Tí, ktorí mali nejaký podiel moci a rozhodovania ohľadom manažmentu letiska počas posledných 10 rokov, nech si vstúpia do svedomia. Oni vedia, ako to v skutočnosti bolo a či urobili všetko, čo sa dalo Wow background download. Je však vtipno smutné útočiť na tých, ktorí začali bojovať bez predošlej reálnej právomoci a šance do situácie zasiahnuť.

-Lucia Drábiková-

REKLAMA