Úvod Blogy Blog Tomáša Hudcoviča: Stačilo pár hodín. Ďakujeme

Blog Tomáša Hudcoviča: Stačilo pár hodín. Ďakujeme

REKLAMA

Titulok volím zámerne tak, aby upútal. Ak by bol iný, je možné, že by si tento blog prečítalo veľmi málo ľudí.  Veď dnes je „úplne normálne“ zameriavať sa len na negatívne veci, čo potvrdzujú aj štatistiky čítanosti rôznych tém, i na tomto portáli Download By Annie Free. Ja však chcem v tomto momente poďakovať kompetentným, že promptne reagovali a splnili si svoju úlohu. Áno, bola to ich úloha, avšak pochvala určite poteší a verím, že aj motivuje Jack Richards. Takže…

20160306_170956

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

V nedeľu popoludní sme si dali s mojimi synmi prechádzku popri Váhu a domov sme sa vracali už podvečer cez mestský park Pre-in Sanskrit. Na detskom ihrisku medzi Domom umenia a futbalovým štadiónom sme narazili na takýto pohľad. Nič moc, keďže táto plocha je určená predovšetkým deťom a niekto  si ju pomýlil so stanovým táborom, avšak ponášajúcim sa na smetisko 위너 센치해 다운로드.

20160306_171007

V pondelok ráno som poslal e-mail riaditeľke Služieb mesta Piešťany Hane Dupkaničovej s fotografiami a poprosil ju o nápravu 아이클라우드 사진 다운로드. Rovnako som oslovil náčelníka mestskej polície Marcela Mihálika, aby sa takáto situácia neopakovala. Odpovede prišli ešte dopoludnia, ale čo ma najviac teší, že popoludní to už vyzeralo takto 환경 스페셜 다운로드.20160307_175406Ak narazíte na veci, ktoré nie sú tak, ako majú byť, neváhajte kontaktovať kompetentných (SMP, MP), alebo využite portál www.odkazprestatostu.sk Download aix 7.1.

Treba si však uvedomiť ešte jednu vec. Nie je možné, aby niekto robil stále neporiadok a iný ho za naše peniaze upratoval. Je to na nás všetkých, ako sa k svojmu okoliu staviame 셜록 시즌4 3화 다운로드. Za jednu z najdôležitejších vecí považujem výchovu našich detí. Preto vítam aktivity, ktoré robí napríklad OZ Sĺňava. Verím, že aj tento rok sa pridá k jarnému upratovaniu Piešťan množstvo rodičov s deťmi 아름다운강산 다운로드. Toto je jedna z ciest ako naše ratolesti naučiť zodpovednosti. Naše OZ Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany má v dohľadnej dobe naplánované tiež jedno upratovanie finale 2009. O tom však v ďalšom blogu.

Tomáš Hudcovič

 

REKLAMA