Úvod Blogy Blog Romany Hronskej: Mesto bicyklov a parkovania, alebo radšej v zákaze, ale...

Blog Romany Hronskej: Mesto bicyklov a parkovania, alebo radšej v zákaze, ale zadarmo

REKLAMA

Práve som sa vrátila veľmi vytočená z prechádzky po centre mesta. Odkedy kočíkujem a trávim veľa času prechádzkami po parku a blízkom centre, stáva sa mi to dosť často paper dolls. Partner sa mi smeje, že ešte nemám na to ten správny vek, aby som sa mu mohla takto sťažovať, no snažím sa mu vysvetliť, že to nesúvisí z vekom, ale s nejakou mierou spravodlivosti, kde by mali pravidlá platiť pre každého 경고음 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl

Dnes môj pohár prekypel, keď som videla ako mali mestský policajti čas 1,5 hodiny spisovať pokuty za parkovanie bez lístka pred kolonádou Download the acheong law. Som samozrejme za to, že keď je parkovisko platené, tak parkujúci by tam mali mať zaplatené, ale v porovnaní s tým ako preplnený je každý pracovný deň park pri Kursalone, Balneologickom múzeu, Hoteli Park Avenue mi to prišlo až kontraproduktívne 구글스케치업 다운로드. A to sú tam skoro všetci protizákonne, keďže je tam zákaz automobilov a motoriek, OKREM DOPRAVNEJ OBSLUHY. Aj som to pánu policajtovi povedala, že nabudúce pôjdu tí neplatiči jednoducho zaparkovať do parku, síce do zákazu, ale je to tam zadarmo a nikdy som tam nevidela policajtov spisovať priestupky 유니팩 다운로드. A to sa tam autá prevážajú už aj po chodníku pre chodcov a cyklistov. Policajt mi na to povedal, že nemajú toľko času…. (minimálne 1,5h trávili dvaja pred kolonádou) Sweet life download.

Raz sa ma jeden pán skoro pred Park Bodegou pýtal či mu nestojím autom za jeho autom, lebo bol zablokovaný a nemohol odísť. Keď som mu povedala: „Nie, a pane aj tak ste tu vy a všetci ostatní v zákaze,“ tak on mi na to: „Prosím Jang Wook-jo download? V akom zákaze? Ja tu mám v kúpeľnom riaditeľstve firmu!“ Myslím, že vedel kde si zakladá firmu a že proste na pešiu zónu autá nepatria. Alebo ho to oprávňuje zaparkovať na pešej zóne a vystúpiť z auta s aktovkou a ísť do firmy skoro suchou nohou Windows 10 Explorer 11? Taktiež sú DOPRAVNÁ OBSLUHA zákazníci spomínaných pohostinstiev alebo ich zamestnanci? Nemýľte si dopravnú obsluhu s obsluhou- čašník, kuchár, manager… Real Music.

parkovanie pešia

A keďže sa nepatrí len sťažovať mám tu aj nejaké možnosti riešenia:
1 포켓몬스터 오메가루비 다운로드. Najlacnejšie – odpíliť tú značku zákazu vjazdu.
2. Nech tam každý deň chodia policajti a napĺňajú literu zákona, mestskú, alebo štátnu kasu, vychovávajú ľudí a možno si ľudia všimnú tú značku a začnú ju dodržiavať.
3. Prevádzkam povoliť na mieste 1 vozidlo s konkrétnou ŠPZ, ktorým si budú obstarávať DOPRAVNÚ OBSLUHU a vymedziť nejakú hodinu dve na zásobovanie ako to je aj na pešej zóne a ďalej tam chodiť kontrolovať s policajtmi.
4. Dať k tej dopravnej značke aj rampu a tých, čo budú mať kartičku povolenú na vstup tam automatická rampa pustí (viem, že by to nebolo estetické, ale zase oveľa viac by bol estetický park).wPA062430-640x427

Rozumiem, že je v meste plno takých lokalít kde nie je zvládnutá dopravná situácia, situácia s parkovaním a podobne, no niektoré veci sa dajú podľa mňa zvládnuť jednoduchými riešeniami a malými zásahmi. Možno sa ešte niekedy rozpíšem o ďalších lokalitách. Teraz idem venovať čas novej generácii, lebo v tom vidím najväčší zmysel.

Už trošku pokojnejšia, Romana Hronská/Foto: archív-

REKLAMA