Úvod Aktuality Aupark opäť zmenil majiteľa

Aupark opäť zmenil majiteľa

REKLAMA
Esesko

Neuplynul ani rok a nákupné centrum Aupark má opäť nového majiteľa. Je ním holding NEPI Rockcastle Plc, ktorý vznikol fúziou doterajšieho vlastníka New Europe Property Investments Plc  so spoločnosťou Rockcastle Global Real Estate Company Limited 악성코드 울타리 다운로드.

Novovzniknutý holding NEPI Rockcastle Plc prevzal obchody oboch spoločností, čím sa stal najvýznamnejším subjektom v oblasti maloobchodných nehnuteľností v strednej a východnej Európe a podľa hodnotenia trhovej kapitalizácie patrí medzi top 10 realitných spoločností v kontinentálnej Európe 원더캠 다운로드. Na Slovensku mu patria štyri nákupné centrá – Aupark Košice, Aupark Žilina, Korzo Shopping Centrum, Aupark Piešťany a jedna administratívna budova – Aupark Košice Tower 보스베이비 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Fúzia bola schválená akcionármi oboch spoločností a nadobudla platnosť 11. júla 2017. V rámci zlúčenia obe spoločnosti ukončili svoju obchodnú činnosť na príslušných burzových trhoch windows 10 kn iso. Konkrétne ide o JSE a Bucharest Stock Exchange, kde bola aktívna spoločnosť NEPI a o JSE a Stock Exchange of Mauritius, kde obchodovala spoločnosť Rockcastle Love Live 1st. Od 12. júla 2017 spoločnosť NEPI Rockcastle začala svoju obchodnú činnosť na burzových trhoch JSE a Euronext Amsterdam pod novým kódom NRP s počiatočnou trhovou kapitalizáciou v hodnote 6,1 mld 엘사 사진 다운로드. EUR.
Spoločnosť sa zameriava na dominantné maloobchodné nehnuteľnosti na vysoko rastúcich trhoch strednej a východnej Európy, zatiaľ čo najvýznamnejšie postavenie má v Rumunsku (najväčší vlastník maloobchodných nehnuteľností), Poľsku (štvrtý najväčší), Slovensku (druhý najväčší), no zásadné postavenie má aj na trhoch v Chorvátsku, Českej republike a v Srbsku Sept. Spoločnosť NEPI Rockcastle vlastní a spravuje 51 stálych aktív, situovaných najmä v šiestich krajinách strednej a východnej Európy s celkovou hodnotou približne 4 mld Good guy download. EUR, a 6 ďalších aktív, ktoré sú vo fáze prípravy.

Spoločnosť má dvoch výkonných riaditeľov, ktorí budú zastávať spoločnú funkciu Microsoft toolkit. Alex Morar a Spiro Noussis majú spolupracovať na integrácii spoločných manažérskych tímov. Alex Morar sa bude zameriavať predovšetkým na krajiny, ktoré predtým patrili pod spoločnosť NEPI (konkrétne Rumunsko, Slovensko, Chorvátsko a Srbsko) a Spiro Noussis na krajiny, ktoré boli kryté spoločnosťou Rockcastle (konkrétne Poľsko a Česká republika) sql server 2000 다운로드.

TS/red

REKLAMA