Úvod Názory OLKS chýba nápad a inovácia

OLKS chýba nápad a inovácia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Tohtoročné otvorenie letnej kúpeľnej sezóny bolo jubilejné, dvadsiate. To je už pekná doba. Mestské kultúrne stredisko vraj  plánovalo nadšenú oslavu umenia a kultúry Spider Lily. Či sa naozaj aj uskutočnila, je na každého individuálnom posúdení. Chcel by som však poukázať na jednu vec, organizácia tohto podujatia upadla do absolútneho stereotypu Spigot. Keď si pozriete fotky z vlaňajška, či z pred pár rokov a fotky z minulého víkendu, veľké rozdiely nenájdete (teda s výnimkou obsadenia kapiel) 초무투전 다운로드. Chýba myšlienka, nápad, inovácia.

Začiatok – požehnanie prameňov, symbolika. Nemám úplne presné informácie prečo, ale odhadujem to na pohodlnosť organizácie, sa pramene požehnávajú len symbolicky v hudobnom pavilóne 러스티 레이크 파라다이스 다운로드. Myslím, že ďaleko inú atmosféru by malo požehnanie reálneho prameňa, aj keď je pri ňom menej miesta a nie je si kde sadnúť.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

[singlepic id=14393 w=320 h=240 float=left]Sprievod – absolútna klasika, kde podľa vedenia MsKS úžasnou novinkou mali byť dva kone na záver 네이버 야구 다운로드. Nechcem sa nikoho z ľudí, ktorí sa sprievodu zúčastnili dotknúť, patrí im moje uznanie. Výhrada smeruje ku koncepcii a myšlienke tejto “demonštrácie krásy a kultúry“ Filezilla Hangul file. Klasický scenár, najskôr prezident, potom skutočne krásne veterány, potom dlho dlho nič (až sa poniektorí prizerajúci zľakli či to bolo všetko, asi neexistujú vysielačky na koordináciu), následne hostia, deti a študenti, cyklisti, tanečníci, folkloristi, muži na chodúľoch, zopár šermiarov a kone na záver 오렌지캬라멜 다운로드. Ešte raz všetka česť zúčastneným. Chalani z Chtelnice svojimi kreáciami urobili super náladu, muži na chodúľoch tiež stvárali zaujímavé kúsky 안드로이드 유튜브 영상 다운로드.

[singlepic id=14435 w=320 h=240 float=left]Sprievod by sa však dal spraviť ďaleko pútavejší a atraktívnejší pre diváka mms address. Čo tak osobnosti, ktoré v minulosti navštívili Piešťany (spevák Richard Tauber, herečky Henny Porten a Lillian Gish, maliar Janko Alexyho, komik Vlasta Burian…) a organizátori sa  nimi tento rok chceli pýšiť, dostať aj do sprievodu 공인중개사 모의고사 다운로드? Boli pred Domom umenia v peknej kompozícii žiakov základnej umeleckej školy, ale tam už bola len hŕstka ľudí, oproti tomu koľko ich stálo popri trase sprievodu. Čo tak motivovať študentov a ďalších ľudí, aby spravili alegorické vozy. Predpokladám, že jeden z argumentov by bol, že na to nie sú peniaze. Zaujímavé, že na 15 absolútne zbytočných plagátov s rozmermi 2×1 m za 720 eur peniaze sú. Pri Dome umenia znelo: „Účastníkov otvorenia letnej kúpeľnej sezóny zdravia, pozdravujú…“ Spomenul som si na 1. máj pred rokom 1989, nemal som veľa rokov, ale toto mi v pamäti utkvelo. Primátor na záver sucho skonštatoval, že sezónu považuje za otvorenú. Kedysi aspoň zlomil barlu. Že by absolútne došli nápady? Potom by to chcelo asi vymeniť osadenstvo a mať nové, ktoré ich prinesie.

Autor: T. Hudcovič

REKLAMA