REKLAMA

Vitrínka na Poštovej ulici bola povýšená na uličnú galériu. Od včerajšieho podvečera ju zdobí fotografia Tomáša Wernera. Nasledovať budú ďalšie diela, vrámci konceptu by mali vytvárať dialóg s mestom a jeho témami wget.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Za projektom Vitrínka stojí umelec Tomáš Werner a jeho manželka Ema I'm oking Lee Chang-hui. Spoločne už pred dvomi rokmi využili jednu prázdnu, na prezentáciu svojej tvorby. Vtedy to bolo bez povolení, len tak, spontánne. Teraz už oficiálne požiadali o pridelenie propagačnej tabule a vytvorili koncept galérie Vitrínka 피구왕 통키 게임 다운로드. Vernisáž prvého diela sa v kruhu priateľov uskutočnila vo štvrtok 13. júla podvečer.

Prvou zverejnenou fotografiou je dielo autora konceptu Tomáša Wernera 초속 5cm 다운로드. Zachytáva minuloročnú atmosféru na piešťanskom kúpalisku Eva, nie však ako by ste očakávali bazény, ale stenu s vešiakmi. „Fotky a iné diela budme meniť po mesiaci po dvoch 명화그림 다운로드. Toto je úvodná, aby sme galériu otvorili a predstavili verejnosti. Chcem osloviť súčasných fotografov a umelcov, ktorých tvorba sa mi páči. K Vitrínke vznikne aj je online verzia, teda webstránka, kde budeme postupne pridávať všetky vystavené diela,“ vysvetľuje Tomáš Werner 9월 모의고사 다운로드.

Rolu kurátorky pri otvorení výstavného priestoru na seba zobrala jeho manželka Ema. Tá dovysvetlila okrem histórie a postupu vzniku projektu aj ďalšiu ideu, ktorou má byť komunikácia diel s mestskými témami Son's Three-Year-Old 5. Majú reflektovať na to, čo sa v meste deje a čím mestá žijú, pričom interakcia nie je viazaná iba na Piešťany.

Niekto si pri prechádzaní možno ani nevšimne, že je vo vitrínke nejaké dielo, ale určite sa nájdu ľudia vnímaví na svoje okolie 강남구청 인강 다운로드. Vitrínky zväčša propagujú činnosti politických strán a občianskych združení. Nie vždy je ich vzhľad adekvátny umiestneniu vo verejnom priestore Standing Egg Confession. Vitrínka ako galerijný výstavný priestor, tak môže zvýšiť ešte viac kontrast informácií a nabádať k ľudí k novým myšlienkam a vnímaniu kontextu a vecí okolo nich 최신곡 다운로드.

Wernerovci požiadali aj o ďalšiu vitrínku pri parkovisku na Nálepkovej, takže výstavné priestory by sa dohľadnej dobe rozšíria. Jej otvorenie je naplánované už vo štvrtok 20. júla o 21:00 h. Projekt by pri zvýšení ich počtu mohol zahrnúť i komentované prehliadky po vitrínkach na bicykloch.

Viac o tvorbe Tomáša Wernera sa dozviete na jeho webstránke www.tomaswerner.com.

Text a foto: -th-

REKLAMA