Úvod Kultúra Vernisáž výstavy Umenie v parku aj s Marínou Kráľovičovou

Vernisáž výstavy Umenie v parku aj s Marínou Kráľovičovou

Vernisáž v priestoroch Domu umenia vo štvrtok 30. júla zahájila mesačnú výstavu Umenie v parku, prezentujúcu diela sochárov a maliarov 화유기 대본 다운로드. Prezentuje sa na nej výber z diel umelcov z krajín niekdajšej sovietskej strednej Ázie, vytvorených na umeleckých sympóziách v Moravanoch nad Váhom 아이폰 구글 드라이브 동영상 다운로드. Na podujatí sa zúčastnila aj herečka Marína Kráľovičová, ktorá počas neho úplne nečakane a spontánne zarecitovala úryvok z básne Andreja Sládkoviča – Marína a ešte viac spríjemnila peknú a úprimnú atmosféru 네이버 굿 다운로드. Návštevníci si počas vernisáže vypočuli viaceré skladby v podaní Štefana Berkyho a Márie Marcinkovej.

IMG_6764_resize„Mám veľkú radosť, že vás môžem privítať na tejto slávnostnej vernisáži Minecraft 1.5.2 Forge. Táto výstava sa už stáva tradíciou v Dome umenia, za čo veľmi pekne ďakujem doktorovi Vladimírovi Krupovi a Balneologickému múzeu a tiež ďakujem kurátorovi výstavy, pánovi Martinovi Valovi,“ povedala na úvod riaditeľka Domu umenia Edita Bjeloševičová forza horizon 3.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Knebl

„Na štvrtom ročníku výstavy Umenie v parku – obraz a plastika sú prezentované obrazy, ktoré vznikli na medzinárodných maliarskych sympóziách v Moravanoch a v tých záverečných ročníkoch aj v Piešťanoch Ccna dump download. Tieto sympóziá sa konali od roku 1967 do roku 2007, žiaľ priestor, v ktorom sa konali, čiže kaštieľ v Moravanoch, ktorý bol ideálnym miestom pre svoju krásu, okolie a ateliéry, ktoré umožňovali umelcom tvoriť postihol taký nešťastný osud,“ povedal o výstave a vzniku diel riaditeľ Balneologického múzea Vladimír Krupa i swear 다운로드.

IMG_6821_resize

„K tejto výstave treba doplniť informáciu, že v závere augusta a mesiaci september výstava Umenie v parku pokračuje prezentáciou historických fotografií pred Balneologickým múzeom,“ prezradil o plánoch kurátor výstavy Marin Valo 패킷 트레이서 6.1 다운로드.

IMG_6823_resize

„Marína moja blender 3d! teda tak sme my
ako tie Božie plamene,
ako tie kvety na chladnej zemi,
ako tie drahé kamene;
padajú hviezdy, aj my padneme,
vädnú tie kvety, aj my zvädneme,
a klenoty hruda kryje:
Ale tie hviezdy predsa svietili,
a pekný život tie kvety žili,
a diamant v hrude nezhnije!“ znela časť úryvku predneseného Marínou Kráľovičovou Jojo's Bizarre Adventures comic.

-lt-

REKLAMA