Úvod Kultúra V Prírodnom kine premietnu film Optimista

V Prírodnom kine premietnu film Optimista

REKLAMA

Mesto Piešťany, Mestské kultúrne stredisko mesta Piešťany a Umelecký súbor Lúčnica – Dom umenia Piešťany pozývajú verejnosť na slávnostný otvárací ceremoniál Dní európskeho kultúrneho dedičstva 2020, ktorý sa uskutoční v utorok 8 오토캐드 2019 한글 다운로드. septembra o 19.30 h v Prírodnom kine.

Program s názvom Pocta dedičstvu našich predkov i súčasníkov  je venovaný 75. výročiu vyhlásenia Piešťan za mesto a spomienke na jednu z najvýznamnejších osobností novodobých dejín Piešťan, Ľudovíta Wintera, ktorý sa narodil pred 150 rokmi 유심칩 다운로드. Súčasťou večera bude premietanie filmu Optimista. Účinkuje spevácky zbor Umeleckého súboru Lúčnica.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Vstup na podujatie je pre verejnosť voľný Murhowt. Organizátori zároveň upozornili na povinnosť mať rúško, keďže na hromadných podujatiach sú rúška povinné tak v interiéri, ako aj v exteriéri 안드로이드 아이스크림 샌드위치 다운로드.

Polohraný dokumentárny film Optimista režíroval Dušan Trančík
(na titulnej snímke so sochou Ľ. Wintera), ktorý vyrastal v Piešťanoch Web Square Excel. Rozpráva v ňom príbeh neoblomného budovateľa piešťanských kúpeľov.

Osudy hlavného hrdinu sú plné fatálnych dramatických zvratov. Piešťanom zostal verný napriek mnohým príkoriam, ktoré tu zažil až do svojho skonu.

Zdroj: piestany.sk

REKLAMA