Úvod Kultúra V Hlavine opäť počas leta mysleli na Vianoce

V Hlavine opäť počas leta mysleli na Vianoce

REKLAMA

Ako to už v Hlavine pekných pár rokov býva, v lete jej členovia intenzívne mysleli na Vianoce. Presnejšie na Radošinské Vianoce, kedy by opäť svojich divákov chceli potešiť premiérou nového titulu, na ktorom intenzívne pracovali počas horúcich letných dní 펀치 드렁크 러브 다운로드.

11885089_996067233769183_3635775141818587071_n[1]
Členovia Hlaviny na prázdninovom výlete
Na začiatku prázdnin najprv členovia súboru pripravili pre deti z Hlaviny Junior grilovačku, ale aj aqua zorbing, skákací hrad, bazén a zaujímavé hry, ktoré potešili divadelný dorast Download Bad Piggies. Ďalej herci z Hlaviny otvorili Divadielko pre návštevníkov prichádzajúcich parným vlakom do Radošiny a v improvizovanom programe im predviedli niečo zo svojho umenia Modern Family.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

Ako každoročnej aj teraz prišiel do Radošiny prázdninovať Stanislav Štepka, ktorý hry ochotníkov režíruje. Skúsená herecká zostava už čakala a tak javisko kultúrneho domu mohlo opäť ožiť divadlom 삼국지 11 무료 다운로드. „Pôvodne vybraný titul „Hry na domáce zvieratá“ sme po prvých skúškach vymenili za hru, v názve ktorej sa zvieratá vyskytujú tiež a to „Súpis dravcov“ 윈도우 10 서비스 팩 다운로드. Nebolo jednoduché sa popri všetkých každodenných povinnostiach učiť texty, aby večer, čo večer bolo na javisku čo skúšať. Pustili sme sa do toho však s veľkou chuťou a energiou Ano 1800ed. Dúfame, že aj vďaka tomu sa naša správa o putovaní po krajine bude páčiť. V hre síce dobré úmysly hlavnej postavy odozvu nenachádzajú, tým našim to snáď hroziť nebude,“ hovorí Mária Escherová z Hlaviny New West Organic7 7.

Odmenou za usilovnú letnú prácu členov súboru bol výlet do moravských Buchlovíc a Uherského Hradišťa, kde sa herci v tamojšom aquaparku pokúsili počas extrémnych horúčav aspoň trošku schladiť gta5 컴퓨터 다운로드.

„Na záver leta sme si v letnom kine pri našom divadielku pozreli zaujímavé filmy, Hlavina Junior začala s prípravou nového titulu „Snehová kráľovná“ a už sa tešíme na nadchádzajúce jesenné udalosti Dream of precious days. Čaká nás ešte veľa práce na javisku, ale aj svadba Mišky a Lukáša a vystúpenie počas slávnostného otvorenia nových priestorov Radošinského naivného divadla na Záhradníckej ulici v Bratislave,“ teší sa M 김동률 mp3 다운로드. Escherová.

red/m.šr Zdroj: www.hlavina.sk

REKLAMA