Úvod Kultúra V Dome umenia si užijete divadlo, výstavu s autormi i komentovanú prehliadku

V Dome umenia si užijete divadlo, výstavu s autormi i komentovanú prehliadku

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dom umenia bude v týchto dňoch dejiskom hneď dvoch zaujímavých kultúrnych podujatí. Divadelníci zo súboru DINO predvedú v piatok 19 사커스피리츠 다운로드. januára o 19.00 hodine komédiu Ticho lieči, ktorá pochádza z pera Františka Reháka. Prvý deň víkendu bude patriť stretnutiu s autormi výstavy „Party21“, jeho súčasťou bude prehliadka interiéru budovy, počas ktorej bude návštevníkov sprevádzať riaditeľka Edita Bjeloševičová 워너원고 제로베이스 다운로드. Podujatie je naplánované na sobotu 20. januára v čase od 14.00 do 18.00 hodiny.


Divadlo DINO – František Rehák: Ticho lieči
Piatok 19 8 miles download. januára 19.00 hod.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Komédia s trošku trpkou príchuťou diváka zavedie do liečebne v Tatranskej Polianke, kde si skupinka “pestrofarebných” ľudí prichádza liečiť nielen telo, ale hlavne dušu Windows 7 ServicePack 1. Stretávame sa s frustrovaným arogantným revízorom, tromi gazdinkami a ich smutno-smiešnymi osudmi, s umeleckým zváračom hľadajúcim ženu, s málo úspešným “plejbojom”, strohou lekárkou, usmievavou sestričkou a ďalšími Download the descent icon. Všetci zažívajú veselé i smutnejšie chvíle, a ich intímne spovede sú naplnené sladkou aj trpkou životnou skúsenosťou.

Diváka iste pobavia scénky masáže, šantenie v bazéne, či výstup na Slavkovský štít, kde nepríjemný revízor Pavol Brtko utrpí úraz a postupne mení charakter a prehodnocuje svoj doterajší život php 5.3. Hra síce končí smutne (smrťou jedného z hrdinov), ale tiež s nádejou a posolstvom, že život je síce niekedy krutý a ťažký, ale má zmysel ho žiť a prežiť naplno poster print.

Réžia: František Rehák
OSOBY A OBSADENIE:
Paľo Brtko – Pavol Ďuricha / Miroslav Kojda
Cyril Havran – Igor Potočný / Michal Nikodem
Jozef Slíž – Jozef Kuzma / Martin Škoda
Blanka Krutá – Zuzana Vavrová / Zuzana Slámková / Iveta Penthorová
Ninka Bublavá – Lucia Kameniarová / Dana Jurčová
Anastázia Kodetová – Anežka Dominová
Margaréta Šajtlavová – Margita Huťťová
Helena Tuhá – Marcela Fecsuová
Vodič autobusu / DJ – Otto Markech

Vstupné: 8,- € / predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia a cez www.ticketportal.sk. Náš program nájdete aj na www.navstevnik.sk kde je možné si ON-LINE rezervovať lístky Download code 128 fonts. Pokladňa Domu umenia Piešťany v pondelok – piatok 14.00 – 17.00 a hodinu pred podujatím. Telefón: 033/24 58 001 alebo 033/24 58 100

DEŇ s autormi “Party21″
Sobota 20 맥 vmware 다운로드. január 14.00 hod.

“20. januára 2018 od 14.00 – 18.00 hodiny vás všetkých pozývame do Dom umenia Piešťany, kde vám radi porozprávame všetko o projekte Party v 21 미교 좋니 다운로드. storočí.

 

Súčasťou ( už v poradí tretieho ) stretnutia s autormi bude i prehliadka interiéru Domu umenia Piešťany – sprevádzať Vás bude riaditeľka PhDr. Edita Bjeloševičová.

-inf/Zdroj: Dom umenia/Foto: Divadlo DINO, archív-

REKLAMA