Úvod Kultúra V Dome umenia bolo počuť aj špendlík padnúť na zem

V Dome umenia bolo počuť aj špendlík padnúť na zem

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vypredaný Dom umenia zažil v piatok 9. októbra netradične poňatý večer so spevákom Ivanom Táslerom a IMT Smile. Show, ktorú predviedli bola plná akustických verzií piesní z bohatého repertoára kapely, ale zároveň to nebol len koncert 토이스토리1 한글자막 다운로드. Celý večer bol moderovaný, priestor dostali divácke otázky a okrem potlesku sa z publika často ozýval aj smiech. V úvode koncertu si diváci odskúšali ako ticho dokážu byť a či je okrem zvuku po dopade plastovej fľaše počuť aj špendlík numerical point. V rámci vystúpenia pokrstila skupina svoje výberové CD s názvom “IMT Smile – ACOUSTIC BEST“.

IMG_3599_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

„Počas koncertu budete môcť dávať kapele otázky 소주한잔 mp3 다운로드. Naozaj v rozhovoroch sa píše všeličo možné, ale vy to môžete posunúť niekam úplne inam a niekam absolútne ďalej. Už som počul smiech, tak poprosím, žiadne nejaké provokačné otázky, žiadne otázky, ktoré by boli príliš na telo alebo drsné Unity ftp download. My si tu dnes chceme navzájom odovzdávať dobrú energiu a poviem vám, že keď rozhodíte muzikanta nie je to veľmi dobré,“ povedal v úvode večera moderátor 쿼티 키보드 다운로드.

IMG_3675_resize

Ivan Tásler a skupina IMT Smile odohrali na koncerte prierez svojím bohatým repertoárom 뷰티풀 마인드 영화 다운로드. Od ich prvého albumu Klik – klak ubehlo už 19 rokov a v zostave sa vystriedali viacerí vynikajúci hudobníci medzi inými Martin Migaš, Peter Bič či Katarína Knechtová 킹아서 제왕의검 다운로드. Divácke otázky sa týkali rôznych tém a jeden z fanúšikov sa napríklad zaujímal o to, či kapela nechystá vernostné karty, ktoré by po absolvovaní určitého počtu vystúpení oprávňovali na vstup zadarmo – on bol na koncerte tento rok už ôsmy krát java 1 7 jdk 다운로드.

-lt-

REKLAMA