Úvod Kultúra Umeleckú sezónu v Dome umenia dnes otvorí Fragile a Balet SND

Umeleckú sezónu v Dome umenia dnes otvorí Fragile a Balet SND

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dom umenia Piešťany pozýva v utorok 24. septembra 2019 o 19.00 h na Slávnostné otvorenie 39. umeleckej sezóny 2019 – 2020. V hudobno tanečnom večere sa predstaví skupina Fragile a Balet Slovenského národného divadla Smash Bros. Spojenie sľubuje neopakovateľný večer plný jedinečného umenia a zábavy.


Balet Slovenského národného divadla, teleso s najdlhšou históriou a najrozsiahlejšou tvorbou na Slovensku, vstúpilo do ďalšej divadelnej sezóny s víziou zaradiť sa medzi významné európske scény 크롬 사이트 다운로드. V úsilí pretaviť bohatstvo historického klasického odkazu, ako aj tradície slovenského baletu do aktuálnej formy 21. storočia, prezentuje umeleckú tvorbu v rámci širokého spektra tanečných estetík, ponúkajúc priestor predstaviteľom viacerých generácií choreografov a interpretov a pôvodnej tvorbe 안드로이드 os 다운로드. V spolupráci s Tanečným konzervatóriom Evy Jaczovej a s Vysokou školou múzických umení objavuje nové talenty baletného umenia.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

FRAGILE je slovenská vokálna skupina zložená z populárnych osobností, známych z rôznych televíznych seriálov, divadelných, muzikálových produkcií či TV šou 가상 악기 다운로드. Bez použitia hudobných nástrojov, teda a cappella, skupina FRAGILE interpretuje známe rock/pop/jazzové hity svetových umelcov. Hoci sa v ich repertoári nájdu aj skladby velikánov akými sú Bach či Chopin, ich najväčšou prednosťou sú tituly súčasnej populárnej hudby 콜오브듀티 다운로드. Hitom svetových autorov a interpretov dávajú svojou kreativitou a hravosťou novú tvár. Ich predstavenia sú plné nielen výbornej hudby, ale aj skvelého humoru, vďaka ktorým zažijete neopakovateľný večer plný jedinečnej zábavy. 

Tanečný večer je sprievodným podujatím 20 Full House comics. ročníka festivalu Organových dní v Piešťanoch.

Dĺžka predstavenia: 2 hodiny 20 minút s jednou prestávkou

Účinkujú: FRAGILE a sólisti Baletu SND
Choreografia: Adrian Ducin, Igor Holováč, Glen Lambrecht, Reona Sato
Zbormajster: Branislav Kostka
Réžia: Igor Holováč

Vstupné: 23 a 25,- €

Predaj vstupeniek v pokladni Domu umenia a cez www.ticketportal.sk 에디우스 9 다운로드. Program nájdete aj na www.navstevnik.sk,  kde je možné si ON-LINE rezervovať lístky.  Pokladňa Domu umenia Piešťany je otvorená v pondelok – piatok 14.oo – 17.oo a hodinu pred podujatím
Telefón: 033/24 58 001 alebo 033/24 58 100. 

PR

REKLAMA