Úvod Kultúra Sviňa láme v Piešťanoch rekordy

Sviňa láme v Piešťanoch rekordy

Piešťanské kino Fontána premietne v pondelok 2. marca film Sviňa už po desiaty raz. Film v doterajších projekciách videlo cez 2000 divákov, čím prekonal aj vlani najnavštevovanejší film Trhlina scanner app.

„Doteraz film videlo rekordných 2.060 divákov počas 9 projekcií,“ informoval vedúci kina Jozef Valachovič prostredníctvom tlačovej správy vydanej Mestským kultúrnym strediskom mesta Piešťany Vegas 16 Kizen. „V roku 2019 bol najnavštevovanejší film Trhlina, ktorý v kine Fontána videlo 1.464 divákov. Po ňom to bol film Avengers: Nekonečná vojna s návštevnosťou divákov 1.292, tesne v závese bola s návštevnosťou 1.235 filmová rozprávka pre deti Ako si vycvičiť draka na štvrtom mieste sa umiestnila ďalšia filmová rozprávka Ľadové kráľovstvo s návštevnosťou 1.176 divákov,“ priblížil pre porovnanie J 2fa 다운로드. Valachovič.

REKLAMA

Film je natočený podľa rovnomenného knižného bestselleru Arpáda Soltésza pod režisérskou taktovkou Márie Čengel Solčanskej header file. Príbeh sa začína tým, že závislá tínedžerka zmizne z resocializačného centra, no nikomu nechýba. Krajinu v strede Európy a kdesi pod horami ovládajú vysoko postavení zločinci, ľudia prepojení s politikou, mafiou, ale aj s políciou, súdmi a veľkými kšeftami rtmp 다운로드.

-red- / TS MsKS Piešťany / -mv- Foto: filmsvina.sk

REKLAMA