Úvod Kultúra Sviňa láme v Piešťanoch rekordy

Sviňa láme v Piešťanoch rekordy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanské kino Fontána premietne v pondelok 2. marca film Sviňa už po desiaty raz. Film v doterajších projekciách videlo cez 2000 divákov, čím prekonal aj vlani najnavštevovanejší film Trhlina scanner app.

„Doteraz film videlo rekordných 2.060 divákov počas 9 projekcií,“ informoval vedúci kina Jozef Valachovič prostredníctvom tlačovej správy vydanej Mestským kultúrnym strediskom mesta Piešťany Vegas 16 Kizen. „V roku 2019 bol najnavštevovanejší film Trhlina, ktorý v kine Fontána videlo 1.464 divákov. Po ňom to bol film Avengers: Nekonečná vojna s návštevnosťou divákov 1.292, tesne v závese bola s návštevnosťou 1.235 filmová rozprávka pre deti Ako si vycvičiť draka na štvrtom mieste sa umiestnila ďalšia filmová rozprávka Ľadové kráľovstvo s návštevnosťou 1.176 divákov,“ priblížil pre porovnanie J 2fa 다운로드. Valachovič.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Film je natočený podľa rovnomenného knižného bestselleru Arpáda Soltésza pod režisérskou taktovkou Márie Čengel Solčanskej header file. Príbeh sa začína tým, že závislá tínedžerka zmizne z resocializačného centra, no nikomu nechýba. Krajinu v strede Európy a kdesi pod horami ovládajú vysoko postavení zločinci, ľudia prepojení s politikou, mafiou, ale aj s políciou, súdmi a veľkými kšeftami rtmp 다운로드.

-red- / TS MsKS Piešťany / -mv- Foto: filmsvina.sk

REKLAMA