Úvod Kultúra Súťaž: Koncert Pavla Hammela v Dome umenia

Súťaž: Koncert Pavla Hammela v Dome umenia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Koncert v Dome umenia sa uskutoční vo štvrtok 7. apríla o 19,00 h. a naši čitatalia majú možnosť získať dva lístky na jedinečný umelecký zážitok, ak sa zapoja do našej súťaže, ak odpovedia na jednoduchú otázku (v texte nižšie) 입술의 말 다운로드. Pred vystúpením ešte spevák a skladateľ i slávnostne otvorí výstavu svojich obrazov. 

Pavol Hammel sa na hudobnej scéne pohybuje už viac ako polstoročie a málokto poznamenal slovenskú i českú hudobnú scénu tak významne ako práve on 지니 음악 다운로드. Začiatkom 60-tych rokov založil legendárnu skupinu Prúdy a postupne s ňou vydal nezabudnuteľné a do dnešných dní kritikou i fanúšikmi vysoko oceňované albumy Zvonky zvoňte, Zelená pošta, Na II.programe sna, Šľahačková princezná, Stretnutie s tichom, Čas malín a ďalšie 원펀맨 2기 5화 다운로드. S Mariánom Vargom sa ako autori hudby podpísali aj pod prvý slovenský rockový muzikál Cyrano z predmestia.  Pavol Hammel je aj autorom hudby úspešného baletu pre Slovenské národné divadlo Everest 총몽 애장판 다운로드. Amatérsky sa venuje aj výtvarnému umeniu a nie je prekvapením, že aj na tomto poli žne úspechy a vystavuje pravidelne doma aj v zahraničí. Momentálne sa venuje aj promotérskej činnosti a je spolumajiteľom úspešnej umeleckej agentúry Three Kingdoms 2.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

No v pamäti väčšiny z nás sa, napriek šírke záberu jeho činností,  pri vyslovení mena Pavol Hammel okamžite rozozvučia hity ako Medulienka, Čierna ruža, Smutná ranná električka, Mladosť, Kamalásky, Cirkus leto, ZRPŠ či Učiteľka tanca Immortal Song2 mp3. Sú dokladom toho, že Pavol Hammel bol vždy tvorcom pesničiek, ktoré sa zapísali do zlatého fondu slovenskej populárnej hudby. A zostal ním dodnes Geometry dash Dropbox download.

S úplne novými piesňami z nedávno vydaného albumu, na ktorom sa textársky podieľali Kamil Peteraj, Milan Lasica a Vlado Slivka, ale aj s pesničkami, ktoré sám radí medzi „Best of“, sa Pavol Hammel predstaví aj na plánovanej koncertnej šnúre Hi Bailey subtitled download. Na koncertoch ho bude doprevádzať kapela zložená z vynikajúcich a Hammelovi hudobne blízkych muzikantov v obsadení : Juraj Burian – gitary, Petr Tichý – kontrabas, Vítek Pospíšil – klávesy, Michal Pajdiak – bicie a ako špeciálny hosť sa turné zúčastní aj Andrea Zimányiová – spev 스플래터 스쿨 다운로드.

Súťažná otázka: Ako sa volá najnovší album Pavla Hammela?

Odpovede posielajte do 31. marca na našu e-mailovú adresu: redakcia@pnky.sk, do predmetu napíšte Súťaž, do textu okem odpovede uveďte aj svoje plné meno, miesto bydliska (Piešťany, Banka a pod.) a telefonický kontakt 캐시 동영상 다운로드. Ďakujeme za Váš záujem.

-red-

REKLAMA