Úvod Kultúra Štepkovo Lás-ka-nie 2 si vyslúžilo potlesk v stoji

Štepkovo Lás-ka-nie 2 si vyslúžilo potlesk v stoji

REKLAMA

Vo štvrtok 20. októbra večer obsadilo dosky Domu umenia Radošinské naivné divadlo. Po úspešnej hre Stanislava Štepku Lás-ka-nie prišli Radošinci s druhou verziou, ktorá je rovnaká a zároveň úplne iná Power Mill 2012 Download.

IMG_1349

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

Pôvodná inscenácia Lás-ka-nie je tragifraška z roku 1992 Seongju video. Hra pochádza z dielne Stanislava Štepku, režíruje ju Juraj Nvota a hudobnú zložku má na starosti Ján Melkovič. Divadlo odohralo dovedna 222 repríz prvého Lás-ka-nia Windows 10 .net framework 3.5.

Dej sa odohráva v neznámom byte, v ktorom žije zvláštna rodina. Otec Bystrík Láska má záľubu notoricky na všetko nadávať. Matka Dana Lásková zase nenávidí varenie, pretože kedysi mala iné, umelecké ambície Healthcare. Dcéra Zuzana má takisto nesplniteľný sen – chce vyhrať súťaž Miss sympatia. Do rodiny Láskovcov nečakane zavíta náboženský aktivista Belo Capanda, ktorý členov rodiny klamlivými rečami utvrdí v ich naivných snoch Download the appointment. Celé čudesné rodinné dianie sleduje a vtipne zo záhrobia komentuje stará mater Alžbeta Lásková.

IMG_1317

Hru Lás-ka-nie 2 uvideli prvý krát koncom mája diváci v Bánovciach nad Bebravou 아이언맨 3 자막 다운로드. Doposiaľ bolo odohraných asi 40 repríz. Uvedením druhej verzie hry Lás-ka-nie autor vzdal hold nezabudnuteľnej herečke Kataríne Kolníkovej, ktorá navždy opustila divadelné dosky pred desiatimi rokmi. Vďaka nápadu Stanislava Štepku a technickým vymoženostiam si však zahrala aj v druhej verzii hosts 파일 다운로드. Z prvej inscenácie Lás-ka-nie sa zachoval videozáznam, z ktorého sa herečkine repliky premietali priamo na javisku.

„Hralo sa nám fantasticky, publikum bolo špičkové 3ds max 2015 다운로드. Sú to stáli diváci, ktorí nám fandia od prvej chvíle,” povedala herečka Anna Varchalová, ktorá hrala pred dvadsiatimi štyrmi rokmi aj v prvej verzii inscenácie Hangul 2017 Free Installation - Download. „Druhá verzia je iná. Sú tam vsunuté spomienky zo života pani Kolníkovej a moderné prvky. Je to taký upgrade. Kto videl jednotku aj dvojku, povie si, že nezostal kameň na kameni,” dodala minecraft 1.14.4.

IMG_1427

Dôkazom toho, že svojský humor Radošincov je stále obľúbený, bola plná sála a neutíchajúci smiech ozývajúci sa z každej strany. „Stanislav Štepka má neskutočný pozorovací talent. Vidí očami, akými my ostatní nevidíme. V obyčajných situáciach vidí aj za roh. Vie vylúpnuť zo situácií skutočnú človečinu, vie sa pozrieť dobrým okom na človeka so všetkými chybami a má v sebe veľký kus pokory,” povedala na záver herečka Anna Varchalová.

-vv-

REKLAMA