Úvod Kultúra So zlepšujúcou sa pandemickou situáciou na hrade Beckov viac zaujímavých podujatí

So zlepšujúcou sa pandemickou situáciou na hrade Beckov viac zaujímavých podujatí

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Hrad Beckov svoje brány síce otvoril pre verejnosť už pred dvoma mesiacmi, ale pandemické opatrenia neumožňovali doposiaľ riešiť podujatia v takom rozsahu ako tomu bolo počas minulých sezón Silicon Valley Season 4. Rovnako aj prehliadky so sprievodcom z kapacitných dôvodov neboli umožnené. Aktuálna situácia je priaznivejšia, preto sa na hrade rozhodli opäť spustiť  pre návštevníkov sprevádzané prehliadky a rovnako zaradili aj programy a podujatia keynote version.

Už tento víkend je pripravený bohatý program, ktorý začal v piatok filmovou projekciou 펀치 드렁크 러브 다운로드. Program Raný stredovek a Slovania na hrade Beckov 3.-5.7 Download Bad Piggies. prinesie zábavu aj poučenie v jednom pre dospelých aj pre deti.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V nedeľu sa na hrade o 14.00 bude okrem iného krstiť hradné víno od Ovocinára Hrehora zo Skalice Modern Family. Krstnou mamou bude herečka Lucia Vráblicová, ktorá v poobedňajších hodinách na hrade aj zaspieva.

Druhý júlový víkend (9.-10.7. o 20.00, 21.00, 22.00) vás čaká opäť pohľad do histórie. Skvelé predstavenie, krásne kostýmy a skvelí herci v predstavení Štyri bosorky.  Konkrétne Alžbeta Czoborová, Alžbeta Báthory, Magdaléna Zai a Anna Rosiny, ktoré koketovali s mágiou. Túžili byť krásne a milované. Dozviete sa kruté veci, ktoré vo svojom živote napáchali v čase vojen a nepriateľstva.

Večerná prehliadka ukáže návštevníkom hradné priestory v svetle nočného osvetlenia.

Víkend 17.-18.7. bude v znamení včiel a produktov z medu – Medový víkend.

TS Hrad Beckov/red

REKLAMA