Úvod Kultúra Rok slovenského divadla odštartuje v Piešťanoch trakovická Ochotníčka

Rok slovenského divadla odštartuje v Piešťanoch trakovická Ochotníčka

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Rok 2020 je Rokom slovenského divadla. Pripomíname si v ňom 190. výročie vzniku slovenského ochotníckeho divadla a 100. výročie založenia Slovenského národného divadla query as well. Vymeňte po sviatkoch gauč pred televízorom za miesto v hľadisku a príďte podporiť tvorbu divadelníkov. V sobotu 11. januára o 18.00 h uvedie Divadlo Na TrakOch predstavenie Ochotníčka v priestoroch Kursalonu v Piešťanoch 하프라이프 2 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V čom tkvie krása ochotníckeho divadla 색상표 다운로드? Predstavuje slobodu tvoriť a byť sám sebou. Hlavnou postavou predstavenia Ochotníčka je žena a diváka vtiahne šarmantným spôsobom do svojho príbehu 필로미나의 기적 다운로드. Dokáže oceniť krásu prostého života a nájsť v ňom jedinečnosť svojej existencie. A špeciálne k Piešťanom má veľmi blízky vzťah…

Divadlo na TrakOch v spolupráci s Kúpeľnou dvoranou – KC Apolin srdečne pozývajú na autorskú hru plnú emócií a humoru, z pera členky divadla Anity Herman a v réžii Kataríny Rajnicovej 축구 게임 다운로드. Darujte svojim blízkym zážitok, vezmite ich do divadla.  

Vnútorný rozpor medzi tým, v čo mladý človek verí a tým, čo mu osud nadelí, býva niekedy veľký Is old-fashioned ised. Život má zvláštny zmysel pre humor a je len na nás ako sa s tým vysporiadame. Ochotníčka nie je len predstavenie o fiktívnej postave, kus seba tam nájde každý z nás Free to Everytown.

Aj keby si pacient mohol byť vedomý toho, že jeho stav je veľmi vážny, môže sa uzdraviť, keď má vieru vo svojho lekára…alebo má pri sebe láskavú sestričku 아이폰 드라스틱 다운로드.

TS Divadlo Na Trakoch

REKLAMA