Úvod Kultúra Reprízu „VADÍ – NEVADÍ“ uvedie DINO už túto sobotu

Reprízu „VADÍ – NEVADÍ“ uvedie DINO už túto sobotu

REKLAMA

Novú hru z pera Františka Reháka s názvom VADÍ – NEVADÍ, ktorú odpremiérovalo Divadlo DINO v piešťanskom Dome umenia na vypredanom predstavení 19 기획안 양식 다운로드. marca, uvedie v repríze už túto sobotu 21. mája o 19,00 h. 

slideshow3„Diváci sa môžu tešiť na príbeh troch sestier, dvoch osudových mužov, jedného veselého farárka, šiestich veveričiek a ďalších milých postáv qt creator 다운로드. Tak ako v živote, aj v tejto hre sa prelínajú smutné a veselé príhody našich hrdinov, ktorých osudy sú blízke mnohým z nás. Hlavný hrdina príbehu Paľko Slivka je milovníkom pálenky a má veľa starostí a radostí nielen okolo svojej pálenice. Divák bude mať veľa príležitostí sa jednak pobaviť, ale tiež zamyslieť nad životom samým n player. Veríme, že ak ste smutní, po tomto predstavení Vám bude na duši aspoň trošku veselšie. A ak ste veselí, Vaša radosť a smiech sa ešte znásobí,“ znie oficiálny text pozvánky movie Hitman.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici

 

 

Predstavenie autor František Rehák aj režíroval,  hudbu zložil Martin Valášek. Účinkujú: Pavol Ďuricha, Iveta Penthorová, Dana Jurčová/ Marcela Fecsuová, Zuzana Vavrová, Jozef Kuzma, Martin Škoda, Michal Nikodem, Margita Huťťová, Anežka Dominová, Zuzana Slámková, Miroslav Kojda, Martin Valášek 지질도 다운로드.

-inf-, ilustr Download The Antoinemovie Movie. foto: www.divadlodino.sk

REKLAMA