Úvod Kultúra Reprízu „VADÍ – NEVADÍ“ uvedie DINO už túto sobotu

Reprízu „VADÍ – NEVADÍ“ uvedie DINO už túto sobotu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Novú hru z pera Františka Reháka s názvom VADÍ – NEVADÍ, ktorú odpremiérovalo Divadlo DINO v piešťanskom Dome umenia na vypredanom predstavení 19 기획안 양식 다운로드. marca, uvedie v repríze už túto sobotu 21. mája o 19,00 h. 

slideshow3„Diváci sa môžu tešiť na príbeh troch sestier, dvoch osudových mužov, jedného veselého farárka, šiestich veveričiek a ďalších milých postáv qt creator 다운로드. Tak ako v živote, aj v tejto hre sa prelínajú smutné a veselé príhody našich hrdinov, ktorých osudy sú blízke mnohým z nás. Hlavný hrdina príbehu Paľko Slivka je milovníkom pálenky a má veľa starostí a radostí nielen okolo svojej pálenice. Divák bude mať veľa príležitostí sa jednak pobaviť, ale tiež zamyslieť nad životom samým n player. Veríme, že ak ste smutní, po tomto predstavení Vám bude na duši aspoň trošku veselšie. A ak ste veselí, Vaša radosť a smiech sa ešte znásobí,“ znie oficiálny text pozvánky movie Hitman.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

 

Predstavenie autor František Rehák aj režíroval,  hudbu zložil Martin Valášek. Účinkujú: Pavol Ďuricha, Iveta Penthorová, Dana Jurčová/ Marcela Fecsuová, Zuzana Vavrová, Jozef Kuzma, Martin Škoda, Michal Nikodem, Margita Huťťová, Anežka Dominová, Zuzana Slámková, Miroslav Kojda, Martin Valášek 지질도 다운로드.

-inf-, ilustr Download The Antoinemovie Movie. foto: www.divadlodino.sk

REKLAMA