Úvod Kultúra Predstavím ťa oteckovi – čo všetko sa môže stať, keď otecko...

Predstavím ťa oteckovi – čo všetko sa môže stať, keď otecko nie je vašim oteckom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Tí, ktorí nemáte program na víkend príďte sa v zabaviť. V nedeľu 20. januára 2019 o 19.00 hod. si v Dome umenia budete môcť pozrieť hru Predstavím ťa oteckovi z pera Alana Ayckbourna v réžii Ľubomíra Vajdičku 항아리 게임 무료 다운로드. Predstavenie bolo naplánované na december, ale pre chorobu jednej z účinkujúcich bolo preložené.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Čo všetko sa môže zomlieť, ak váš nastávajúci túži spoznať vašich rodičov, lenže otecko vlastne nie je vaším oteckom Download the communication program?

Komplikovaná zápletka plná nečakaných zvratov od najvychytenejšieho súčasného britského dramatika, autora vyše osemdesiatky celosvetovo uvádzaných hier, majstra situačných komédii Sira Alana Ayckbourna, ktorá umožňuje naplno zažiariť brilantným výkonom Kamily Magálovej a Jozefa Vajdu If only download.

Ako prekonávajú zrelí aristokrati nečakané krízy? A vydrží, či nevydrží skúšku ohňom vzťah nezodpovedných snúbencov? Partnerskými kotrmelcami prekvapia vychádzajúce herecké hviezdy Mary Havranová Bartalos a Juraj Bača Download 13 versions of Team Viewer.

K dispozícii ešte posledné voľné lístky v predpredaji v pokladni Domu umenia. Vstupenky si rezervujte telefonicky na čísle 033/2458100 alebo od 14.00 hodiny v pokladni DUP  033/2458001 kmplayer codec.

PR

 

REKLAMA