Úvod Kultúra Predstavenie preložené – Dnes divadelná bodka za rokom 2018 – Predstavím ťa...

Predstavenie preložené – Dnes divadelná bodka za rokom 2018 – Predstavím ťa oteckovi

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V Dome umenia dnes  17. decembra o 19:00 h mali dať bodku za divadelným rokom 2018 skvelí slovenskí herci. Predstavenie je však zrušené respektíve preložené na januárový termín pre ochorenie jednej z účinkujúcich movie catfish.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Na hru Predstavím ťa oteckovi, ktorého autorom je Alan Ayckbourn, v réžii Ľubomíra Vajdičku sa tak môžete tešiť v nedeľu 20.1.2019 o 19.00 hodine secret video. Zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti na náhradný termín. Ak vám náhradný termín nevyhovuje, je potrebné zakúpené vstupenky vrátiť v pokladni Domu umenia Piešťany DNES, alebo v predajnom mieste TICKETPORTAL, kde ste si vstupenky zakúpili 테스트 코드 다운로드.

Predstavím ťa oteckovi

Čo všetko sa môže zomlieť, ak váš nastávajúci túži spoznať vašich rodičov, lenže otecko vlastne nie je vaším oteckom Philia download? Čaká vás „zašmodrchaná“ zápletka plná nečakaných zvratov od najvychytenejšieho súčasného britského dramatika, autora vyše osemdesiatky celosvetovo uvádzaných hier, majstra situačných komédii Sira Alana Ayckbourna, ktorá umožňuje naplno zažiariť brilantným výkonom Kamily Magálovej a Jozefa Vajdu miraculous singing book mobile.

Ako prekonávajú zrelí aristokrati nečakané krízy? A vydrží, či nevydrží skúšku ohňom vzťah nezodpovedných snúbencov? Partnerskými kotrmelcami prekvapia vychádzajúce herecké hviezdy Mary Havranová Bartalos a Juraj Bača Bust a move download.

-red-

REKLAMA