Connect with us

Kultúra

Pohoda Deň_FM: festival zverejní ďalšie mená

Published

on

Reklama
Reklama

V Štúdiu číslo 5 v budove Slovenského rozhlasu sa bude takmer celý deň rozprávať o festivale Bažant Pohoda, uskutoční sa verejná tlačová konferencia a zahrajú niekoľkí zo slovenských interpretov, ktorí sa tento rok predstavia na trenčianskom letisku. Pohoda Deň_FM – sa uskutoční v utorok 3. apríla 2012.

[singlepic id=2991 w=320 h=240 float=left]„Cez Rádio_FM prenesieme kúsok Bažant Pohody a leta na celé Slovensko. Tento deň bude mať veľmi špeciálnu atmosféru najmä vďaka našim hosťom a živým kapelám. Nenechajte si to ujsť už od rána,“ pozýva poslucháčov šéfdramaturg Rádia_FM Dušan Vančo.

„My sme radi, že takýto deň je,“ hovorí riaditeľ spoločnosti Pohoda Festival Michal Kaščák. „S takýmto bohatým celodenným programom ho spolu s Rádiom_FM pripravujeme už druhý rok po sebe, vlani sa nám veľmi páčilo už prebúdzanie v rádiu, kedy pomaličky prichádzali ľudia do Štúdia číslo 5, kde sa hralo už od rána. Rovnako tomu bude aj tento rok, opäť prídu aj hostia, ktorí sa pohybujú nielen okolo nášho festivalu, ale aj iných podujatí – ľudia, ktorí majú na starosti techniku, servis, bezpečnosť či iné zabezpečenia, takže ich pohľad nielen na náš festival, bude istotne zaujímavý.“

Čo sa týka hudobného programu, organizátori ho zatiaľ neprezradia, všetky mená slovenských interpretov budú totiž zverejnené na verejnej tlačovej konferencii. „Vlani sa nám úplne najznámejšie kapely podarilo potvrdiť už skôr, takže tento rok sme sa rozhodli, že na Bažant Pohoda Dni_FM zverejníme všetkých slovenských umelcov,“ pridáva Michal Kaščák. „Ale možno pribudnú aj ďalšie zahraničné mená, uvidíme…“

Reklama

Program v Štúdiu 5 sa začne o 7.00 prvým koncertom, hrať sa bude do 9.00. O 11.00 je na programe verejná tlačová konferencia. Po prestávke sa opäť začne hrať a vysielať zo Štúdia číslo 5 o 15.00 až do 18.00, program akcie ukončí tradičná utorková relácia Pohoda_FM od 20.00 do 22.00.

Michal Kaščák a Mária Gešvantner o Pohoda Dni_FM:

Text: ts

REKLAMA

Populárne články