Úvod Kultúra Piešťanský fotoklub vyrazil do ďalšieho partnerského mesta – Ustroń

Piešťanský fotoklub vyrazil do ďalšieho partnerského mesta – Ustroń

REKLAMA

Partnerské mestá očami fotografov má názov projekt, ktorý začiatkom augusta odštartoval Piešťanský fotoklub v spolupráci s Mestom Piešťany 애니콜 게임 다운로드. Členovia klubu chcú postupne navštíviť všetkých sedem lokalít, pričom prvú cestu do Maďarska už majú za sebou a ďalšia, do poľskej Ustrońe ich čaká tento víkend 타임스파이 다운로드.


Ako prvé navštívili partnerské kúpele Hajdúnánás, kde sa práve konalo pravidelné stretnutie hajdúchov. Všetky snímky zverejnili aj na webovej stránke piestany-partners.com, ktorá vznikla špeciálne pre tento projekt Download departure. Život v mestečku zmapovali svojimi očami fotografi Michal Mišík, Juraj Mráz, Štefan Kučkovský, Vojtech Hank a Martin Ondko, ktorí domácim predstavili aj svoj ďalší projekt – PARKFOTO a fotografie na sieťach vyvesili rovno pred radnicou masterpieces. Obyvatelia sa ihneď zapojili, rozdávali štipce a pripínali ich na diela, ktoré sa im páčili.

REKLAMA
Knebl
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Hoci pôvodne plánoval fotoklub cesty na vlastné náklady, jeho členovia ocenili snahu mesta Piešťany a ústretovosť zástupcov partnerských miest – ako Hajdúnánás, tak i Ustroń, ktorí Piešťancom ochotne na základe dohody s mestom Piešťany poskytli ubytovanie i stravu a pripravili im aj bohatý program simple resume form. Projekt tak odštartoval ďalší krok ku kultúrnej výmene – okrem návštev fotografov sa dohodli na organizácii výstav a účasti na PARKFOTO v Piešťanoch Respond 1994 18.

Informácie o pobyte našich fotografov a prvé snímky z Poľska prinesieme už čoskoro, ak Vás zaujíma, ako vyzerá život v partnerských mestách Piešťan, sledujte portál PNky Movie Maker Korean edition.

-ad-, foto: M. Odnko (1), V. Hank (2), J. Mráz (3), M. Mišík (4), Š. Kučkovský (5)

REKLAMA