Úvod Kultúra Piešťanci mali žúr na Lide

Piešťanci mali žúr na Lide

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

„Niečo podobné by mohlo byť na Lide každý víkend,“ zhodnotil jeden z účastníkov Lidožúru ešte pred vyvrcholením tohto podujatia 3d max 2011. Horúca letná noc, rieka Váh, posedenie uprostred prírody a zároveň v centre mesta vytvárali atmosféru, ktorú by chcel každý zažívať častejšie 루시퍼 시즌3 다운로드. Dobrá hudba a stretnutia s priateľmi boli ďalšou prednosťou celodennej akcie, ktorú si aktívni Piešťanci zorganizovali sami.

[singlepic id=44418 w=520 h=340 float=center]

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

O zábavu bolo postarané už od rána Yoon Jong-shin's Age. Uprostred prírody si mohol každý zahrať stolný tenis aj bedminton. Deti sa učili pracovať s hlinou v tvorivej dielni, ktorú pre ne pripravilo Centrum voľného času Ahoj a vyskúšali si aj streľbu zo vzduchovky 인벤터 학생용 다운로드. V podvečer predviedli svoje akrobatické triky chalani z Pro Street Teamu a v prestávke medzi koncertami zabávali nadšené publikum Heroes so svojou tanečnou show gdfr.

REKLAMA

bike-centrum

Ešte pred zotmením publikum dobre naladila punková kapela Problem z Martina mac YouTube videos. Nasledovali víťazi RadioHead awards Zlokot, ktorí si prišli do Piešťan vychovať novú generáciu fanúšikov. Na ich hudbu totiž tancovali najmä deti 검은사막 커마 다운로드. Vrcholom podujatia bol koncert dvojice Longital, v závere ktorého pustili účastníci Lidožúru po hladine Váhu desiatky lampiónov šťastia.

„Je skvelé keď ľudia zoberú iniciatívu do vlastných rúk a vytvoria si podujatie presne podľa vlastných predstáv,“ zhodnotil Jozef Malík z Pro Civitate a vyzdvihol úsilie Petra Sedláčika a dobrovoľníkov z iniciatívy Chyť sa roboty 웹페이지 다운로드. Práve vďaka ich odhodlanosti sa totiž Lidožúr uskutočnil.

[youtube width=“560″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=ekYMeNRI4SY[/youtube]

[nggallery id=2362]

Text: Martin Palkovič Foto: Tomáš Hudcovič, Martin Palkovič

REKLAMA