Úvod Kultúra Pavarotti už zajtra na filmovom plátne Domu umenia. Príďte spoznať legendu

Pavarotti už zajtra na filmovom plátne Domu umenia. Príďte spoznať legendu

REKLAMA
Esesko

Dom umenia Piešťany pozýva vo štvrtok 26. septembra o 18.00 h do najväčšieho jednosálového kina na Slovensku na projekciu dokumentu Pavarotti Spss Hangul edition. Ide o všeobecný i intímny filmový pohľad na život, prácu a osobu opernej legendy Luciana Pavarottiho, ktorý priblížil operu najširšiemu publiku ts conversation translator download.


Z chudobného talianskeho chlapca sa stal v podstate medzinárodnou rockovou hviezdou 프레지 넥스트 다운로드. Jeho životný príbeh, ktorý emóciami, zvratmi a veľkoleposťou sám o sebe pripomína operu, rozpráva režisér Ron Howard, držiteľ Oscara za film Čistá duša 공공기관 내pc지키미 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Meno Pavarotti pozná celý svet. Hudobná ikona, ktorá svojím významom, umením a popularitou ďaleko prekročila hranice operného žánru Silent Hill download. Možno najlepší tenor histórie, ktorého si v roku 1972 obecenstvo Metropolitnej opery v New Yorku 17-krát vytlieskalo pred oponou.

Dokument o ňom, ale nie je len filmom o celebrite, je to predovšetkým hlboký portrét samotného Luciana polaris office. Dokument Pavarotti ukazuje, aký bol, ako žil, čo ho poháňalo dopredu, z čoho mal obavy a strach, čo ho trápilo, čo ho robilo šťastným. Popri verejných záberoch z vystúpení alebo televízie tvorcovia získali a využili množstvo súkromných videozáberov od jeho priateľov, spolupracovníkov, rodiny a manželky maven library 다운로드. Väčšina z unikátnych záberov a osobných hovorov s Pavarottim doteraz nevidelo svetlo sveta, Pavarotti je na nich medzi svojimi najbližšími otvorený a úprimný Download The Bucks Player. „Nie som ani trochu znalec opery. Pavarottiho som musel študovať a objavovať. To, čo som sa naučil a dozvedel, ma ohromilo, a proste to rozprávam a odovzdávam ďalej,“ hovorí režisér Ron Howard 크로니클 영화 다운로드.

Dokumentárny, hudobný, životopisný UK/USA 2019, české titulky, 114 min., MP-12
Vstupné : 5,- € / zľavnené vstupné 4,- €

Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni Domu umenia Piešťany v pondelok – piatok od 14.00 do 17.00 h a hodinu pred predstavením 블리자드 앱 다운로드. Tel: Pokladňa: 033/24 58 001

PR

REKLAMA