Úvod Kultúra Park Foto oslávi desať rokov

Park Foto oslávi desať rokov

REKLAMA

Obľúbená výstava fotografií na sieťach v plenéri mestského parku oslávi svoje okrúhle výročie. Desiaty ročník festivalu kreatívnej fotografie sa už tradične bude konať počas uzatvárania letnej kúpeľnej sezóny, čiže súčasne s kvetinovým korzom Victoria Regia 강경옥 설희 다운로드. Tento rok termín padol na sobotu 19. septembra.

Spolocna-640x427Minuloročného Park Fota, ktoré organizujú nadšenci fotografie, združení v Piešťanskom fotoklube, sa zúčastnilo 74 autorov s viac ako šesťsto dielami Download The Beginning of The Hero. Najvzdialenejším účastníkom bola americká fotografka Emily Clark, okrem nej si výstavu nenechali ujsť i autori z Nemecka, Švajčiarska a prezentovalo sa i široké okolie Počasie organizátorom prialo a prilákalo do mestského parku množstvo návštevníkov, ktorí mohli pripnutím štipca oceniť fotografiu 존윅1 자막 다운로드. Na záver zúčastnení svoje drevené kolíky venovali ďalším dielam. Ocenenie si potom ako zvyčajne odniesli fotografi s najväčším počtom štipcov 워킹데드 시즌7 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

V kategórií detí získala prvé miesto a spolu 321 štipcov Klaudia Ivanovičová z Veľkého Orvišťa (Piešťanský fotoklub).  Medzi dospelými vyhral Vladimir Chrenko z Fotoklubu Iris Trnava s najvyšším počtom 338 štipcov, ocenenie od odbornej poroty z radov fotografov si odniesla Bratislavčanka Jana Sedláková OneDrive app.

 

parkfoto-red-, foto: P 혁오 22 다운로드. Seitler, T. Hudcovič

REKLAMA