Úvod Kultúra Organizátori festivalu Grape 2016 zverejnili ďalšie mená, vracia sa aj Netsky

Organizátori festivalu Grape 2016 zverejnili ďalšie mená, vracia sa aj Netsky

REKLAMA
Esesko

Obľúbený multižánrový festival Grape zverejňuje ďalšie zahraničné mená. V auguste sa tak na piešťanskom letisku predstavia napríklad Netsky live, Milky Chance, Camo & Krooked, Circa Waves a Bokka. Minulý rok kvôli búrke neodohral svoj koncert Netsky a tak sa vracia, aby návštevníkom všetko vynahradil. 

milkypromo2

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Ešte v auguste po ukončení festivalu sme oslovili jeho agenta a po dlhších rokovaniach sa nám ho podarilo dotiahnuť späť hp smart. Sme veľmi radi, lebo sme návštevníkom sľúbili, že sa budeme snažiť neodohrané koncerty z leta zopakovať,“ vysvetľuje Ján Trstenský za organizačný tím 손 the guest 다운로드. Dnb scénu doplní viedenská dvojica Camo & Krooked, ktorá je dlhoročnou stálicou tohto žánru. Treťou oznámenou kapelou sú nemeckí Milky Chance, ktorí urobili dieru do hudobného sveta hneď svojím prvým singlom Stolen Dance 더퍼시픽 다운로드. Táto skladba sa dostala na čelo hudobných rebríčkov v siedmych krajinách sveta. Fanúšikov si podmanili svojou víziou elektrofolku s nádychom reggae a popu 한게임 고스톱 게임 다운로드.

Liverpoolsku gitarovú scénu budú zastupovať mladíci Circa Waves, ktorí sú nasledovníkmi známejších The Kooks alebo Wombats, britské médiá im veštia úspešnú budúcnosť a kapela to začína potvrdzovať Nyanko War 3.0.0 bug. Posledným dnešným prírastkom je poľská elektropopová kapela Bokka. Podmanivá hudba so skvelým ženským vokálom už získava skúsenosti aj na zahraničných pódiách a veľmi sa jej darí newtonsoft.json.dll 다운로드. U kapiel z bývalého východného bloku nebýva vždy ľahké presadiť sa,  preto je napredovanie skupiny Bokka veľmi milým prekvapením.

bokka4camo2CIRCA WAVES_promo

Festival Grape sa uskutoční 12 podcast batch. – 13. augusta 2016 na piešťanskom letisku, organizátori doposiaľ potvrdili týchto účinkujúcich: Bloc Party (uk), Netsky live (be), Milky Chance (de), Camo & Krooked (at), Circa Waves (uk), HVOB (at), Jan Blomqvist (de), Bokka (pl) Download By Annie Free.

Netsky – Secret Agent
Milky Chance – Stolen Dance:
Camo & Krooked – Watch It Burn
Circa Waves – T-Shirt Weather
Bokka – Town Of Strangers
-TS Grape 2016-

REKLAMA