Úvod Kultúra Nvmeri sa predstavia v klube ŽiWell, hrajte o vstupenku

Nvmeri sa predstavia v klube ŽiWell, hrajte o vstupenku

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Kapela inšpirovaná zvukom 80. rokov zavíta opäť do Piešťan. Naposledy sme ju tu mohli vidieť počas septembrového Lidožúru, kde mala veľký úspech free ringtones for the iPhone. Nvmeri sa predstavia v sobotu 15. februára o 20.00 h v klube ŽiWell.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=M8eJBf1E7r4[/youtube]

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Cena kritikov za debutový album na Radio_Head Awards 2010, reprezentovanie našej krajiny na významných showcase festivaloch ako Eurosonic (Holandsko) či Waves (Rakúsko), ale hlavne veľa úspešných vystúpení nie len v slovenských kluboch nodejs images. To všetko má na konte kapela Nvmeri, ktorá minulý rok vydala dlho očakávaný druhý album. Spolu s ním predstavila nové skladby, hudobnú a vizuálnu stránku svojich koncertov a aj nový názov lg v10 다운로드.

Na slovenskej scéne totiž pôsobili jej členovia až do roku 2007 pod iným menom. Jeden zo súťažiacich, ktorí správne odpovedia na otázku: „Ako znie pôvodný názov kapely Nvmeri?“ má šancu získať vstupenku na ich piešťanský koncert Download the baseball game. Odpovede posielajte do 12. februára na adresu sutaz@pnky.sk. O deň neskôr jednu zo správnych odpovedí vyžrebujeme a meno výhercu zverejníme.

/red/

REKLAMA