Úvod Kultúra Neznámi vydávajú nový album

Neznámi vydávajú nový album

REKLAMA

V súčasnosti asi najlepšia slovenská country skupina Neznámi pokrstí svoj nový album “Čas uvidí“ počas vystúpenia na festivale FestDobréBohunice v piatok 24 Windows 10 .net framework 3.5. júla. Krstnou mamou sa stane svetová hviezda country Luan Parle. Album vznikol po trinástich rokoch a obsahuje 12 skladieb.

„Celé CD sme si robili vo vlastnom štúdiu a réžii a preto je pre nás toto dielko veľmi vzácne Healthcare. Chceme sa týmto poďakovať všetkým, ktorí sa na ňom spolupodieľali,“ napísal na stránke kapely jej líder Jaroslav Šimo.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Kapela Neznámi v zložení Jaroslav Šimo, Jaroslav Rakay, Milan Benkovič, Ivan Benkovič, Vladimír Pilek, Ladislav Dlhý a Mário Rais na albume pracovala dlhé tri roky Download the appointment. Z dvanástich skladieb je deväť čisto autorských po hudobnej aj textovej stránke. Na nahrávaní sa podieľali viacerí hostia Pepa Malina, Michal Bajo Barok, Vladimír Križan a Martin Valášek 아이언맨 3 자막 다운로드. Neznámych a ich krst si môžete pozrieť na festivale FestDobréBohunice už v piatok o 20:20.

-lt-/foto: Neznámi

REKLAMA