Úvod Kultúra Nahrali slovenské balady inak. Predstavia ich v Elektrárni Piešťany

Nahrali slovenské balady inak. Predstavia ich v Elektrárni Piešťany

REKLAMA

Ak chcete vedieť ako to znie, keď sa slovenské ľudové texty spoja s alternatívnym rockom v štýle Nicka Cavea, príďte v sobotu 14. októbra do Elektrárne Piešťany movie Tuhon. Robert Pospiš a Martin Sillay tam predstavia svoju originálnu poctu tradičným piesňam z rôznych kútov Slovenska.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

„Je to nahrávka so špecifickou atmosférou Download Alice movie from Wonderland. Melancholickou, mystickou a naturálnou zároveň,“ opisuje vznik albumu Balady Robert Pospiš. Princíp surového a živelného hrania zachovajú hudobníci aj na koncertoch 가상 디스크 다운로드.

„Väčšina albumu Balady pochádza zo živej session. Tento prístup podľa nás splýval s našim pôvodným úmyslom. Nahrať slovenské balady inak Truman Show subtitles. Aj preto sme skladby prearanžovali tak, aby korešpondovali s našim hudobným cítením. Zmenami prešli aj texty. Cítil som, že im musím dodať osobnejší rozmer itools 다운로드. Vznikli tak naše slovenské balady,“ dodáva Robert Pospiš.

Vizuálnu stránku albumu zverili hudobníci, producenti a vydavatelia umelecky spriaznenému výtvarníkovi Palovi Čejkovi movie Amur. O videoklip sa postaral oceňovaný filmár Andrej Kolenčík. Práve jemu zverili Pospiš so Sillayom vizuálne stvárnenie mystickej piesne V tom šírom poli Monster's Kids. Jeho vznik podporili prostredníctvom crowdfundingovej kampane samotní fanúšikovia slovenských hudobníkov

Vstupenky sú v predpredaji cez ticketportal.sk highest quality on YouTube.

-Elektrárňa Piešťany-

REKLAMA