Connect with us

Kultúra

Na Topfeste sa môžete aj zosobášiť

Published

on

Reklama

Najväčší rockový hudobný festival Topfest aj tento rok otvorí festivalové a prázdninové leto. Piatok 29. júna a sobota 30. júna však nebudú na piešťanskom letisku patriť iba kvalitnej muzike, ale tiež početným atrakciám. Jednou z najzaujímavejších bude určite aj možnosť uzavretia festivalového sobáša s originálnym certifikátom.

[singlepic id=15902 w=320 h=240 float=right]Popri koncertných vystúpeniach skupín Nightwish, Godsmack, Ill Nino, Kabát, či IMT Smile bude aj tento rok fungovať Fun zóna plná zujímavých atrakcií a s podtitulom „Zbav sa slobody na Topfeste!“

Reklama

„Wedding party ponúkne možnosť zosobášiť sa priamo na Topfeste. Dokonca o tom, že ste svoji dostanete aj originálny certifikát, ktorý bude hádam príjemnou dlhoročnou spomienkou na vašu prvú svadbu. A myslím, že len málokto sa môže pochváliť, že mu počas svadobnej noci hral napr. producent Madonny Martin Solveig v tanečnom stane Top Trance,“ povedala Silvia Žovincová z organizátorského teamu.

Zaujímavou atrakciou tohtoročného Topfestu bude aj Mobilný paintball samozrejme v ochrannom pásme, ďalej bungee running, pri ktorom sa súťažiaci snaží natiahnuť a položiť značku čo najďalej.

Reklama

Tí, ktorí sa na to cítia si môžu vyskúšať Strong arénu, teda pretláčanie alebo klasická páku, chýbať nebudú ani preteky na fúrikoch, tie budú teamové, pričom každý team bude tvoriť dvojica.

Topfest bude trošku v týchto atrakciách spomínať aj na minulý zablatený ročník, ktorý si pripomenie súťažou Skoč si, teda skoky do sena a komu by sa málilo môže vyskúšať aj niečo naozaj extra – atrakciu Na tuniaka. To bude atrakcia na oleji, kde sa budú môcť návštevníci hodiť dolu hlavou na igelite…

Na každom správnom podujatí a dobrej párty už dnes nechýba ani exkluzívna fotostena, takže aj Foto wall bude súčasťou atrakcií Topfestu 2012.

Pre tých, ktorým sa bude zdať areál festivalu priveľký bude pripravená slovenská festivalová rarita – Topfest vláčik s kapacitou 54 miest, ktorý bude krúžiť zadarmo celým areálom dve hodiny pred programom a jednu hodinu po programe, nonstop.

Text: ts

Populárne články